Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kawasaki ER 6N, vagy Hondat...

Bourne kérdése:

Kawasaki ER 6N, vagy Hondat Hornet 600?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 16:34
 1/6 kiflitolvaj ***** válasza:
Yamaha FZ6N
2012. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Miért javaslod?
2012. jún. 16. 18:04
 3/6 kiflitolvaj ***** válasza:
Én is ezeket nézegettem még négy éve, végül a Yamaha mellett döntöttem és nem bántam meg. 52 ezer km alatt semmi műszaki hiba nem volt, nagyon kényelmes és dinamikus. Gond nélkül le tudok vele nyomni 1200+ km-t úgy, hogy csak tankolni állok meg, mondjuk én leginkább túrázni szeretek, voltam vele párszor Korzikán, a Dolomitokban és mindig nagyon jókat motorozok vele:) Az utód majd egy GS 1200 lesz, mert nagy vágyam eljutni Mongóliába, oda pedig sajnos a Fazer kevés. De az sem biztos, hogy egyáltalán eladom valaha, mert nagyon szeretem.
2012. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hornet 600... csak mert jobban tetszik :)
2012. jún. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kiflitolvaj köszönöm a válaszod. További balesetmentes túrákat, és juss el Mongóliába.
2012. jún. 17. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne nevessetek ki, a jószándék vezérel ! 1978-ban 1 osztrák haveromnak volt 1 Kawa 500-as 2ütemű 3 hengerese. NAGYON tetszett. 1993-ban 1 magyar haverommal akartunk motort venni, és találtunk is néhányat. Köztük egy kawa 500-ast. Pénzt dobtunk fel, a haver nyert. Hitte ő, mert később több baja lett.

Azóta CSAK Honda !!! (még a kerti traktorom is az)

2012. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!