Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be lehet vinni méh-telepre...

Be lehet vinni méh-telepre darabolt alvázat?

Figyelt kérdés

Van itt az udvaron egy nagypolszki, még az egyik rokon hagyta itt. Arra gondoltuk bevisszük a méh-be és eladjuk vasként az alvázat. Be fogják venni vagy húzzák majd a szájukat?

A kocsiról semmilyen papír nem maradt.



2012. jún. 17. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem húzzák a szájukat, csak épp a legolcsóbb (lemez) áron veszik be! Személyit vigyetek, mert felírják az adatokat!
2012. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nálunk lévő telepen egy árban van a vas.
2012. jún. 17. 08:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha meg mégsem, akkor csinálunk belőle adagolható vasat egy hegesztő segítségével:D
2012. jún. 17. 08:08
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk motorblokkot is vittünk és nem szóltak semmit érte.
2012. jún. 17. 08:23
 5/12 anonim ***** válasza:

Vagy add el egy vasas cigánynak. Ő személyit se fog kérni, ad érte pár tízezret és még a szállítással se kell bajlódnod.

Én tavaly adtam el így egy kupac vasat. Nem autót, de volt abban minden. Kihívtam egyet, megnézte, azt mondta ad érte 5000-et, annál semmivel se többet. Elzavartam, hívtam egy másikat. Ez is megnézte, kérdezte mit kérek érte. Azt mondtam 50000Ft. Nem is próbált alkudozni, rögtön kiperkálta és már vitték is.

2012. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog, már elnézést. Mondjátok hogy rasszista vagyok, de bennük bízom a legkevésbé üzletelés terén.
2012. jún. 17. 08:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Én se azt mondta, hogy haverkodj velük. Én sem kedvelem őket, de ha fizet, nekem mindegy ki viszi el.
2012. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Napkiraly ***** válasza:
magad viszed be jobban jársz,ne gazdagítsd azt aki nem érdemli meg
2012. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból írom. Már üzleteltem romával és mindahányszor át lettem b*szva. Tanultam a hibáimból.
2012. jún. 17. 08:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, oké. Csak egy ötlet volt. Vigyázni kell, mert vannak átverősek, mint amiről írtam is, hogy tizedárat akart fizetni érte.

Azt én is tudom, hogy kevesebbet ad érte mintha én vinném be a telepre, különben mért érné meg neki? De így is jobban jártam, mintha valahonnan béreltem volna egy teherautót meg én pakoltam volna mindent föl-le.

Meg egy kupac rozsdás vas nekem csak szemét. Így végül is a szemétből csináltam 50e Ft-ot. Nekem megérte.

De ha van szállítási kapacitásod, akkor vidd be magad!

2012. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!