Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Be lehet vinni méh-telepre...

Be lehet vinni méh-telepre darabolt alvázat?

Figyelt kérdés

Van itt az udvaron egy nagypolszki, még az egyik rokon hagyta itt. Arra gondoltuk bevisszük a méh-be és eladjuk vasként az alvázat. Be fogják venni vagy húzzák majd a szájukat?

A kocsiról semmilyen papír nem maradt.



2012. jún. 17. 07:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én annyit tudnék hozzáfűzni a kérdésedre hogy IGEN te vidd be semmifajta "gyűjtőnek" ne add oda,nevetséges összeget adna érte!Alvázat Lemezárban veszik át, és egyáltalán nem húzzák érte a szájukat! Telephelytől függően 60-64ft/kg!

-Személyit vigyetek ennyi az egész!


am meg..


Nekem Anno 4 éve még a kezdetek-kezdetén amikor még nem gyűjtötték ennyire sokan a fémet, ebből jött össze egy 600 ezres Suzuki Bandit :-) Igaz mellette dolgoztam is de akkor is! Én nem becsülném le ezt a fajta "iparágat" sem.. mai világban meg pláne!!!


Szerintem nem lebecsülendő ez!

2012. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Először azt tanácsolnám hogy próbáld meg eladni pl vaterán.

Sokan vannak akik még esetleg alkatrésznek, vagy donor autónak megvehetik. És lehet hogy többet keresel velem mint ha ócskavasként adnád el. És így még bajod sincs vele.

Ha pár hét alatt nincs rá vevő akkor meg beviszed a méhtelepre.

2012. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!