Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Siroki motoros találkozóra...

Siroki motoros találkozóra Simsonnal menni cinkes?

Figyelt kérdés
szeretek motorozni vérből szívből csinálom nem hobbyból és nem divatból minden álmom egy sport motor400 tól 1000 ig csak anyagi okok miatt nem tudok venni egy normális nagy motort ahol bármikor meg lehet jelenni ... és jó lenne el menni motoros talira csak úgy érzem mintha simoval ciki lenne hiába motorosok közt nincs ilyen mint az autósok közt hogy azt nézik mien kocsydvan .... meg az utakon is ha intek nagy motorosoknak vissza intenek ...de én mégis cikinek érzem simoval el menni talira.. szerintetek ?? :/:O ha lehet nagy motorosok válaszoljanak vagy akik voltak simoval... thx
2012. jún. 17. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2 kerekű, motor hajtja. A kritériumoknak megfelel. Szerintem nem cink.
2012. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a bíztatást ez csak erősít... meg mondták motoros ismerősök is hogy simsonon kezdték anno ők is szóval nem cink menjünk nyugodtan ...csak abból indultam ki hogy a nők le nézik a simot meg aki simoval mászkál azzal nem is foglalkoznak anno csináltunk egy tesztett spanokkal hogy ki gyúrt spanom simoval próbálkozott nőknél le nézték robogóval meg flörtöltek vele de mikor meg látták egy 750 es gsx r k8 al (k8 ugye 2008 as modell ) ami a sajátja akkor meg már oda voltak érte de csak a motor miatt hogy bnők előtt jaszkarizni meg stb stb meg sok korom beli 20on éves pali is lenézi mert robogó az trendyb csak azzal nem tanul meg motorozni .....köszi szépen még egyszer :)) széles utat meg teli tankot... :))
2012. jún. 17. 18:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Simán ellehet menni vele. Motorosok közt 90%-nak volt Simsonja életében legalább 1x szóval max. a kis divat motorosok néznek majd le.

És tuti nem te leszel az egyetlen aki szimóval megy :) Vagy ilyesmi szoci szökevénnyel :D (Többek közt nekem is volt, még meg is van csak van nagyobb motorom, de pár napja mentem vele pár tíz km-t)

2012. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Áh mire leírtam írtál te is :)
2012. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jajaj írtam mert most jöttem be ki mentem városba karistolni mert jól fog az aszfalt :) nekem tetszik a szimo sokszor meg mentett már hogy ne keljen gyalogolni melóba cuccost cipelni stb stb ....és meg tanította motorozás alapjaira amire nagy motorral már lehet majd építeni mert sokat járok vele aszfalton terepen ugye a terep is meg tanít motorozni meg a télis hóban jeges úton fék gáz fék adagolást ha meg csúszik hogy reagáljak rá .... szóval nekem tetszik a szimo csak ugye kell a sebesség :)) divat majmok kal nem foglalkozom azokat kajak le nézzem őket mert nem motorosok ... csak azt nem értem meg hogy a csajok miért nézik le :( :)
2012. jún. 17. 18:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Aha, hát mikor nekem is a Simson és utána a Yamaha TDR-em volt felém se néztek a lányok mikor mentem az utcán. Most a Banditot még a fiúk is megnézik :-) Sor 4 "klasszikus" nagymotor hang. Nem a 2 ütemű. Arra fel sem figyeltek.
2012. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
így van sehol egy normális nő sor 4 re mindenki meg fordul kicsy nagy öreg de főleg a divat motoros kur.ák akiknek csak a motor miatt kel a pali de ezeket használd és dobd:P ... csak arra mennek hogy mid van ....!!! hát nekem is valami sor 4 kellene majd mert azzal bár hol bármikor meg lehet elenni amúgy nem érdekel hogy lenéznek miatta nekem ez van erre futotta meg gyűjtöm a kest egy 400 vagy600 asra és akkor jön az igazi nagy motorozás és vissza vágás azoknak a nőknek akik el utasítottak meg le nétteka simo val .... de azért fílingesebb el menni motoros találkozóra egy nagy motorral mint kicsyvel :)) de szerintem rá szedem magam a mostani sirokra eddig csak úgy voltam hogy vittek vagy motor tulaja be rúgott és én vittem le :)) de szeretem ezt a kis benzin faló simot első motor meg tanított a motorozás alapjaira sokat köszönhetek neki hogy meg tanított :)) és motoros szokás szerint nem fogom el adni semmi pénzért :))
2012. jún. 17. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki szimóval menni, viszont y-nal yrni az annál ynkább. :D
2012. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azért írtam úgy mert közelebb volt az Y lon mint a sima i :P amúgy köszi a bíztatást simo ügyben :))
2012. jún. 17. 22:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ha közelebb lenne, zala környékén, simán elmennék veled az, az enyémen még a festés is eredeti, igaz kissé kopott már. :)
2012. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!