Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F motorfelújítás?

Opel Astra F motorfelújítás?

Figyelt kérdés
Vettem egy '94-es, 1.6-os benzines F-es Astrát. Többen is megnézték, többféle véleményt kaptam. Az autóban 270100 km van. Valami a szelepfedél körül ketyereg benne, mondtak már rá hidrotőkét, injektort, szelepimbát, hogy az ketyereget benne. Azt is mondták, hogy elég nagy kartergáza van neki, eszi az olajat, kopott, van aki azt is mondta, hogy 1-2 gyűrűt meg is evett, a gyújtása sem tökéletes. Az én tapasztalatom szerint tényleg van neki rendesen kartergáza, mert az olajbeöntő nyiláson jön ki a kipufogógáz eléggé érezhetően járó motornál, a gyújtásgonddal is egyetértek. Lényegében arra lennék kíváncsi, hogy körülbelül mennyi pénzbe állna meg egy motorgenerál? Itt gondolok pl a gyűrűzésre, furatni nem akarom... Nekem még az tűnt fel, hogy egy 74kW-os motornaak jobban kéne mennie, nyomatékosabbnak kéne lennie, bár a gyujtásbeállítás is sokat számíthat, nemtudom pontosan. Mindenesetre méretek egy kompressziót, az sokat elárulhat... A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 17. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem a motor generál vége 155 000 Ft lett.

viszont megtartom még min 5 évig.

2012. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!