Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F vagy Suzuki Swift?

Opel Astra F vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád és miért?

2012. jún. 17. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gondolom itt a régebbi Suzuki-kra gondolsz. Ebben az esetben F Astra, mert nem papírautó.
2012. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, a régire.
2012. jún. 17. 19:44
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 13 éves Opelünk van (Vectra), nagyon megbízható autó, inkább az.
2012. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mármint Astra.
2012. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is Astra párti vagyok, semmivel nem rosszabb a Swiftnél. sokan istenítik a papírautókat hogy milyen jó a fogyasztása, de ha egy Opelt meg tud venni az illető majdnem ugyanannyi pénzért akkor miért ne? Egyrészt biztonságosabb, másrészt a fogyasztása is jó.
2012. jún. 17. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


Először is engedd meg hogy gratuláljak. Miért is? Mert kb te vagy az egyetlen ember itt a "zinterneten" aki reálisan választ magának autót, nem leélt bélyemvé széthajtott calibra, rommá tört audi és még sorolhatnám hogy mi kell. Véleményem szerint mindkettő autóval csak jól járhatsz, mindkettőhöz olcsó az alkatrész, jó a fogyasztásuk,(eltekintve 1-2 gsitol es gtitol ugyebár:)), megbízhatóak, világból kivisznek kétszer, és gondos nem nagyon lesz velük. Én mint opeltulaj az astra felé hajlanék de a swifttel se lesz sose bajod. Vedd meg azt amelyik jobban karban volt tartva és boldog öröklétet kívánok nektek:)

2012. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm szépen :) Egyébként van egy Atrám, csak egy a gond vele hgoy dízeles, nagyon jó kis autó, kicsi a fogyasztása, erős, volt már vele karambol is, (nem általam) csak egy ajtót kellett kicserélni és az elülső sárvédőt, de semmi más nem sérült, az ember is megúszta aki benne ült, és olcsón lehetett hozzá alkatrészt találni. Egy benzinesben gondolkodom, amibel bele is építtetem a gázt, sokkal takarékosabb lenne. 10ből a dízelesnek a tankolása aligha jön ki, már a 20 felé kacsintgat.
2012. jún. 17. 20:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Mind 2 jó autó. Az astra hajlamosabb a rohadàsra. Ha swiftet veszel akkor 1.3 ast vegyél. Egyébként meg azt vedd meg amelyik jobb àllapotú. Swift amúgy eljàr 5 literrel, ha meg alapból gàzosat veszel akkor elé olcsón meg van a tankolàs. :D
2012. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha már úgy is tudod, hogy melyiket akarod megvenni, akkor minek teszed fel ide ezt a kérdést? Vedd meg az Opelt és használd egészséggel! Ennyi! Sikeres vásárlást! :D
2012. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem akarom, kíváncsi voltam mi a véleményetek :D De azért köszönöm.
2012. jún. 18. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!