Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A SMART menyit fogyaszt kb?...

A SMART menyit fogyaszt kb? Érdemes vele pályára menni?

Figyelt kérdés
Bérelni szeretnék egyet mert barátnőm beléjük van esve. Olyan 400 km-et tennék meg vele sík terepen és tudni szeretném, hogy kalkuláljak! A válaszokat előre is köszönöm!

2012. jún. 18. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint 9(!!) litert (ami marha soknak tűnik) eszik.


Sztrádára semmi pénzért nem mennék vele, életveszélyes.

2012. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan egy Smart-ot akar a barátnőd egy 400km-es útra?

Ha azt a 400km-et kb. végig sztrádán teszitek meg nyugodtan bérelhettek egy 2.0-2.5 körüli valamit ha már mindenképp bérelni akartok autót. Az való a hosszú sztrádázásra. Nem az a görkorcsolya. Egy forfour-al még talán vállalható (én nem tenném) de egy fortwo-al nincs az az isten.

2012. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele a Smart az egy 800 köbcentis miniautó, nekem Tico is van az is 800 köbcenti és 4,5 liter / 100 km a fogyassztása!
2012. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a Tico vegyesben lehet hogy 4.5-öt megeszik, de tuti hogy pályán beveri a minimum 8-9 litert. Nem azt mondom hogy rossz autó, de az városba van kitalálva, rövid távokra.


A másik meg 800 ccm-el biztos hogy nem mennék fel autópályára, pláne nem hosszabb útra.


Mondom, ha mindenképpen bérelni akartok autót sztrádázásra, akkor 2.0-2.5 körüli autó, (az hogy benzin vagy diesel, te döntöd el, bár én a diesel-t jobban ajánlom sztrádázásra. Opel Omega, VW Passat, esetleg egy kicsit régebbi BMW (E39), ilyenekben gondolkodjatok inkább. Ha már nyaralni mentek, és bérlitek az autót, akkor legyen élmény és gondtalan az autózás.

2012. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tanyapopovich válasza:
A smart is 3000-et forog 100-as tempónál, nyugodtan pályázhatsz vele. Mielött idióta kommenthuszárok belémkötnek, itthonról kimentem skóciába, onnan kanári-szigetek, és túlvagyok már egy francia túrán is. És igen,autópályán mentem. Biztos kifogtam az egyetlen smartot ami erre képes.
2013. aug. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!