Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bontott váltó vagy váltófelújí...

Bontott váltó vagy váltófelújítás?

Figyelt kérdés
Nos nemrég vettem egy 2oo2-es swiftet. Észrevettem hogy a harmadik szinkron nem tökéletes, hangja van váltáskor. Nem minden fordulatról de azért észre lehet venni. Akkor már úgy kéne hogy 1-2-3 szinkrongyűrű és a csapágyak+szimeringek. Nem tudom hogy felújítás ami természetesen egy költségesebb dolog (érdekelne ha valaki újíttatott fel és mennyibe) vagy nézzek bontottat. Ja és "vegyél inkább autót" válaszokkal nem leszek előrébb. Előre is kösz. Egyébkénet debrecenben ha jó szervízt tudna erre vki. az jó lenne.

2012. jún. 18. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Bontottal jobban jársz szerintem, felújításnál több a munkaóra, és ha sikerült szétküldeni a 3. szinkronját akkor más is lehet vele, eléggé elnyűhetetlen technika.


Milyen motor van benne?

2012. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.3 16V 85 lovacska
2012. jún. 18. 20:28
 3/7 A kérdező kommentje:
ha sokat visszszúrják 5-ből 3ba akkor sztem tönkre lehet vágni nem?
2012. jún. 18. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, illene kipróbálni a váltót, vagy valami olyanból venni ami össze van rakva, és úgy kiszerelni, különben rád is sózhatnak valami szart.
2012. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
valakinek valami tapasztalat esetleg?
2012. jún. 20. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem kéne hogy elb*szódjon, csak ha anyaghibás, vagy kuplung nélkül lett használva huzamosabb ideig.

Anyám eltolta a 2.-at az övén, szétszedtem, megnéztem mi kéne bele, mennyi ideig tartana megcsinálni, aztán 20-ért vettem egy bontottat és kész. Annyiből nem újíttatod fel, az biztos.

Ha nem otthon csinálod és nincs olcsó szerelőd rohadt sokba kerül a javíttatás, ha cseréled is már maga a kiszerelés-beszerelés is komoly összeg egy szervízben, nem hogy a felújítás, váltófelújítással foglalkozó kolléga meg most nem jut az eszembe, pedig van.

De egyébként amíg csak hangja van használd, elég sokat bírnak, jó eséllyel még 2-3 évet lehet közlekedni vele mielőtt lenne más tünet is.

2012. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél bele felújítottat, garanciával is adják már. Ha a korábbi user adott neki rendesen, akkor úgyis lesz még baja ennek bőven.
2012. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!