Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a motorom rozsdás tankját...

Ha a motorom rozsdás tankját feltöltöm koka kólával és hagyom 3 napot benne az tényleg kimarja a rozsdát?

Figyelt kérdés
mindenképpen ilyen módszer kell amit nem kell kaviccsal rázni mert a motorom tankja a váz an van és nem lehet leszedni ezért nem lehet rázni
2012. jún. 19. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább bioetanollal töltsd tele, az is sok dzsuvát leszed.
2012. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 99,5% acetont és kromafágott öntöttem a tankba félnap múlva csillogott villogót a tank
2012. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jó a coca-kola

én is azt csináltam miután hallótam az xmotorékat

2012. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó a cola, de ne próbáld még beindítani, a legjobb, ha a benzincsövet is leveszed, és amikor újból feltöltöd benzinnel, ne maradjon cola benne.
2012. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ááááhhhh ki ez a sok hülye? mi az hogy colával? citromsavas vízzel kell, én citrom savas vízzel feltöltöttem és benne volt egy napot, semmi rozsda nem maradt benne, mikor a tank közelében jártam akkor mindig meg billegtettem, a tank olyan 20 literes, és azt teli tölröttem citromsavas vízzel, a 20 liter vízbe raktam olyan 40dkg citrom savat, gyógyszertárba tudsz ilyen citromsavat venni, és nagyon olcsó, a 40dkg, az olyan 500-600FT nem drága olcsóbb mint a cola és hatásosabb
2012. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem egy napot volt benne hanem kettőt :D olyan 45-50 órát volt benne a citromsavas víz, ja és mikor beleöntöttem akkor a víz az forró volt...
2012. jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!