Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri egy 2003-as...

Szerintetek megéri egy 2003-as 1. 0 Swift GL-t eladni és a pénzből Astra F-et vagy Corsa B-t venni?

Figyelt kérdés
tegnap volt a totalcar a pro4-en és mondták, hogy ha suzukival balesetezek nagy az esély rá hogy nem szállok ki........
2012. jún. 20. 11:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nem éri meg...

a két említett darab egy rakás f@s müszakilag. Egy valag pénzedbe fog kerülni. Èsszel kell menni a SWIFT-tel, és akkor nem lesz baj...

2012. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
egyik sem az, mert mindkettőböl van a rokonságban.. esetleg tudnál mást ajánlani?
2012. jún. 20. 12:11
 3/15 anonim ***** válasza:
a SWIFT tökéletes, hagyd meg, amíg bírja. ès bírni fogja, avval soha nem lesz gondod. Csak normális 10w-40-es olajat kell bele tenni, nem valami TESCO-s mocskot.
2012. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de nem érted h nem kell a swift????
2012. jún. 20. 12:22
 5/15 anonim ***** válasza:

ez a totalcaros dolog furcsa mert ebben a régi tesztben még egész jókat mondanak róla.


http://www.youtube.com/watch?v=KqJ8E795iN0


http://www.youtube.com/watch?v=DT6mFeycPGs

2012. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

azért nem kell, mert tegnap azt mondta valaki, h sz@r???

hát, Te is akkor sz@r ember vagy :)

2012. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tudni kéne mivel akarsz ütközni!?
2012. jún. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem szar..... imádom. de mikor láttam tegnap az összetört swiftet.. nem szeretnék ottmaradni benne.
2012. jún. 20. 12:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem add el. Jó ötlet. Én is láttam már nagyon sok suzuki swift-es balesetet és eléggé lesokkolt. Pl. mikor trabant ütközött Suzukival, a trabant alig tört össze jobban... Aztán Hungária körúton Suzuki Swift belement hátulról egy Peugeot 206-ba. A Suzuki eleje teljesen összetört. Felgyűrődött motorháztető, széttört lámpák, lökháritó. A Peugeot 206-on mindösszesen egy fekete folt lett a suzuki fekete lökháritóján. Azon kivül semmi. Én sem akartam elhinni, megnéztem és tényleg. Add el mig nem késő. A másik meg hiába megy valaki normálisan egy swift-el, ha van egy hülye és belemegy. Szóval én lecserélném a helyedben egy biztonságos autóra. Valóban semmi anyag nincs benne, csak jobb autók vannak nála.
2012. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ennyi erővel corsaba is ott maradsz.... De add el látszik kezdő autózó vagy vegyél astrát vagy corsát és tuningold fel mint a raj csávók és kész... Erre jók.. :)
2012. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!