Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen költségekkel jár egy...

Milyen költségekkel jár egy BMW m3 e92 fenntartása?

Figyelt kérdés

Az érdekelne pontosan, hogy mennyit kell havonta, évente egy m3-ra költeni a tankolásan kivül:) Pl kopó alkatrészek meg minden az üzemanyagon kivül!

És egyébként az ilyen teljesitményü autoknál igaz, hogy kb. 150.000km után a motor már kuka? (elöre is köszi a válaszokat)



2012. jún. 20. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igaz hogy a motor kuka.

Az a baj a BMW vásárlással hogy az idősebb autóknak a múltját nem lehet tudni. És általában a lelket kitapossák a kocsiból mire hozzád jut. Ami bmw be fogyóeszköz az a gumi.

A többi nem vészes eléggé bírja. Nekem nem m es em volt hanem sima de a fenntartása nem olyan vészes max a fogyastása több mert mindíg odalépsz neki mert hát kívánja a lábad a szép hang miatt és a BMW felirat miatt.

Hamar össze lehet vele gyűjteni pár gyorshajtási bírságot és a rendőrök is általában jobban kiszedik igazoltatni büntetni stb a bmw-seket mint a többit.

Mivel nagy a Kw így az átíratás is drága. és súlyadó is több..

Szerintem jobban megéri egy kisebb motorost megvenni és azt tuningolni mint egy gyárilag nagy után fizetni.

Amúgy a bmwknek a küszöbrohadáson kívül más bajuk nem szokott lenni ha a torka véres akkor is megy.

2012. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a használattól függ, ha nem hajtod állandóan ki a belét, akkor nem, de fokozottabban oda kell figyelni a szervizelésre, mindenből megfelelő minőség stb, és pontosan betartani, és ez nem olcsó. Szervizelés szempontjából nagy általánosságban ellehet mondani azt, hogy egy M-es bmw, szervízelésének ára, az egy hasonló nem M-es bmw szorozva kettővel...tehát pl az e92 m3-as szervizelése szerintem egy 330i x 2 kb... az M3 motorja egy 4 literes, 412 lóerős szívómotor, tehát több mint 100 LE/liter teljesítmény, ami igen kihegyezett motor...természetesen, ha ezt a teljesítményt nem használod ki, nyilván ugyanannyit elmegy mint egy átlag autó, valamint ha egy átlag autót leviszel a hungaroringre, kilehet aztis nyírni a tervezett futásteljesítménynél jóval kevesebb idő alatt...
2012. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha érdekel mennyit kell rá költeni évente akkor szerintem keress kisebb mocival rendelkezőt.. :D

Mert ezzel az autóval lassan NEM lehet menni.

A biztosítás ami iszonyat drága lesz amúgy , meg a teljesítmény adó amit évente kell fizetni. Itt kitudod számolni [link]

2012. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!