Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van 1millió ft-om, passatot...

Kova 55 kérdése:

Van 1millió ft-om, passatot szeretnék venni, sztetek ennyiért lehet venni 1 jót? Hosszabb utakra is szeretnék menni vele majd.

Figyelt kérdés
Esetleg, van valami más fajta ennyiér vagy 1 millió körül ami szintén jó minőségű???

2012. jún. 20. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1998 körül gyártott passatokat javaslom. Azokkal semmi baj nincsen nem hallok annyira rossz kritikákat. Nekem is ilyenem van szépen megy 2,5 éve vettem 800ezerért plusz még költöttem rá egy keveset hogy kicsit rendbe rakjam a fékeket mert a tulaj mondta hogy azt nem ártana ha kicseréltetem. Plusz elvittem még átnézetni is akkor mondták hogy kifogástalan állapotban van. Nem is látta a szervizet azóta egyedül 3 hónapja amikor vizsgára vittem. Én sokat megyek vele hosszabb utakra is ha hazamegyek szüleimhez vagy a bátyámékhoz és eddig nem csalódtam benne, nem hagyott ott fél úton és semmi egyéb baja nem volt szinte. Egyedül egy kisebb elektronikai nyavalyája volt de azt én is megoldottam mivel most tanulom ki az autó szerelőit.
2012. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ja, keress!

[link]

2012. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!