Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a 250es kawasakimat a...

Ha a 250es kawasakimat a 125ös apriliám papírjaival és rendszámával használnám elkapnának?

Figyelt kérdés
Végül is a forgalmiban nincs benne, hogy két ütemű motort kéne keresni, szín meg ilyenek megegyeznek, matricák meg nincsenek.
2012. jún. 20. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A rendőr meg teljesen hülye és nem tud egymástól megkülönböztetni két motort. Ha gyanúsnak tűnik neki a dolog (márpedig tűnhet, nem mindegyik tökhülye), akkor lehet, hogy vizsgálódni fog és a végén azt fogja találni, hogy mintha nem stimmelne a vázszám.
2012. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem azért, de a leghülyébb rendőr is meg tud különböztetni egy KAWASAKIT egy APRILIÁTÓL.


És ha ezt teszed nagyon morcos lesz, ugyanis ez okirathamisítás, ami nem pénz, hanem börtönbüntetést von maga után. De csak hajrá.

2012. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig nincs ráírva.
2012. jún. 20. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

De ha nincs ráírva, te hogy tudod megkülönböztetni, hogy melyik a Kawasaki és melyik az Aprilia?

(súgok: a rendőr is pontosan ugyanígy tudja megállapítani, ha akarja)

2012. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyilván meg tudom különböztetni a saját motorjaimat, de két korsszmotort én sem tudnék mert nem értek a krosszmotorokhoz
2012. jún. 20. 22:10
 6/6 waland ***** válasza:
Ha más nem, a motorosrendőr holtbiztos rájön ránézésre. De szerintem nem kell nagy tehetség, hogy látsszon a különbség, és ez bizony már bűncselekmény, úgyhogy nem dicsérnének meg érte.
2012. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!