Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül lefesteni egy...

Mennyibe kerül lefesteni egy motort házilag?

Figyelt kérdés
tegyük fel hogy nincsen semmim otthon hanem mindent meg kell vennem, akkor mennyibe kerülnek a csiszoló és festő eszközök?....és hány napba telik hogy a koszos motorból csillogó villogó motort varázsoljak? munkadíjat ne számoljátok bele légyszi

2012. jún. 21. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ milyen színűre szeretnéd, és hány féle színre van szükséged.

Először is le kell csiszolni kb 500 Ft-ért kapsz hozzá elegendő csiszoló anyagot. Akkor olyan 1-2 liter hígítóra is szükséged van amivel át tisztítod az elemeket csiszolás után meg festés előtt hogy ne legyen rajta szennyeződés meg zsíros foltok. Festékből nem tudom milyet akarsz bár ha szóró festéket akkor nyugodtan számolj még olyan 2000 Ft-al mert szerintem egy palack nem lesz elég, a hígító az olyan 1500 körül van Ha esetleg vannak krómozott részek akkor arra is kell festék ami kicsivel drágább de a pontos árát nem tudom pontosan. Plusz ha nincsenek szerszámaid a szétszerelésre akkor nem ártana beújítani egy normális szerszám készletet olyan 3-4 ezerért. De gondolom az csak van. Szerintem csak a festésre számolj olyan 5000 Ft-ot Ha esetleg szerszám kell akkor olyan 9-10 ezer körül. De a szerszámaid legalább örökös dolgok vagyis sokáig meglesznek.

2012. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ha azt szeretnéd hogy a festéked tartós legyen, amit elfelejtettem még írni, akkor lakkot sem ártana venned aminek az árát sajnos nem tudom megmondani maximum 1500 de lehet kevesebb.
2012. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ....természetesen szerszámaim vannak és még megnéztem hogy mi van itthon...csiszolópapír az van bőven minden fajtából, hígítót is találtam vagy 1,5 litert, remélem elég lesz annyi....akkor csak festéket kell venni...nejlon van hogy letakarjak mindent vele...szóval csak festék kell meg lakk....és festéket hogy kell felvinni a felületre?hányszor? mert visszaolvastam még egy régebbi kérdésben hogy vagy 3x le kell alapozni meg festeni....aztán bemattul de attól nem szabad megijedni, mert utána jön még a lakk....szóval hogyha én ma vagy holnap bemegyek a festékes boltba akkor mit mondjak, milyen festék kell? elmondjam hogy mit akarok csinálni és kész?...előre is köszi a válaszodat
2012. jún. 21. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem értebi fogják mit akarsz és ők tudni is fogják ,hogy mi kell neked
2012. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen...és kb milyen összegre kell számítanom?....1-2 ezer?...5-6 ezer? .....10-15? stb
2012. jún. 21. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
ha van pénzed akkor vigyél 15ezret ,mert inkább sok legyen mint kevés!
2012. jún. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen
2012. jún. 21. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!