Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt a simson...

Miért csinálja ezt a simson star blokkom?

Figyelt kérdés
pöccre indul, és nagyon pörög, akármit csinálok vele nem esik lejjebb a furdulat, hiába tekergetem az alapjárati csavart és a levegő csavarját, nem lehet kisebbrevenni az alapjáratot, mi lehet a baja? ja és ha egy nagyon picike gázt adok neki üresben, akkor lejjebb esik a fordulat és akkor nagyon jól megy az alapjáratán, de a gázon csak 1 mm-ot mozdítok, de ha vissza engedem akkor megint pörög, de úgy pörög hogy föl akar szállni, majd el durran úgy forog, és annyira forog hogy mikor leállítom akkor még durran is egyet, de ezt hogy durran ezt csak néha csinálja, mit csináljak vele hogy ne pörögjön ennyire?
2012. jún. 21. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Be kéne állítani a gyújtást.
2012. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gyújtásnak nem lehet baja.... egy motor szerelő állította be kb. 1 éve, és azóta nagyon jól működik, de tegnap szétszedtem az egész karburátort és kifújkáltam kompresszorral, és össze raktam és azóta csinálja ezt, az előbb szétszedtem, elég magas a benzin szint, lejebb kéne venni, de hogy kell lejjebb venni? ha nagyon magas a benzin szint akkor csinálhassa ezt? ja és tegnao kicseréltem a karbiban a tűszelepet, és a fő fúvókát, ja és eddig 50-es főfúvóka volt benne, most 72-es van benne, de ha 50-es fúvóka volt benne és kicseréltem 72-esre attól nem kellene hogy alapjáraton így pörögjön
2012. jún. 21. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
De, lehet hogy kéne, mert sokat kap mondjuk. Miért nem volt neked jó kis fúvókával?
2012. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A főfúvóka az főfűvóka...

Rakhatsz Te bele 80-asat is,köze nem lesz az alapjárati fúvókához!


Am szerintem valamelyik főtengelyszimeringed elélvezett,ezek a tipikus tünetei...

2012. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagypedig összekeverted a fő-,és az alapjárati fúvókát XD
2012. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem kevertem össze, de most már nem pörög, hanem jól működik, csak most meg indulni nem akar
2012. jún. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!