Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv HELP? Van nekem egy...

Multimix12 kérdése:

Üdv HELP? Van nekem egy simson 50es blokkom és ezek a hibák fordultak elő mikor a blokkban Főtengely szimering csere, és csapágy csere történt összeraktam és ezek történtek .

Figyelt kérdés
Tehát : a motor hol simán beindul hol csak szívatóval mikor be indul és be teszem 1-esbe akkor fullad olyan mintha nem lenne benne erő ,és kopp gázon lefullad mi lehet a gond? felhivtam egy szerelőt azt mondta karbi tömítés vagy szimering ,vagy fars levegő
2012. jan. 22. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a főtengely szépen forog akkor valószínűleg az amit a szerelő mondott. Meg nézd meg hogy a főtengely szimeringek jól tömítenek-e (nekem azt mondták hogy a legegyszerűbb mód erre ha féktisztítót (több mint 90%-a propán asszem) fújok a szimeringhez. Ha felpörög tőle a motor akk ott a gond. Meg ezt minden illesztésnél meg lehet csinálni ahol farsot szívhat.)
2012. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat ! akkor valószínű hogy szimeing baja lesz mivel szerelő azt monta ha nagyon füstöl az és ez nagyon füstöl köszönöm valaki tud még valamit irjon !
2012. jan. 23. 08:44
 3/5 anonim válasza:
Ha gyengélkedik az alapjárat, eszi az olajat --> füstöl mint állat, akkor tuti szimering
2012. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem szokott pukkadozni?gázhuzásra,vagy rugásnál?
2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok már sikerült megoldani a problémát kicseréltem a tömítést mindenhol meg vettem szimeringet és mostmár fasza !
2012. jan. 25. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!