Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora a pécsi autóvásár?...

Ebland kérdése:

Mekkora a pécsi autóvásár? Megéri elmenni? Van választék vagy csak 1-2 odavetödő autó van ott?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello, hát legutóbb amikor arra jártam, akkor egész szép számmal voltak autók, attól függ igazából, hogy milyen messziről jönnél, de megyén belülről megéri szerintem.
2012. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Off lesz, de én nem vennék autóvásáron autót, sokat elmond a tulajról a környezet is ahol tartja, ez az egyik, a másik meg hogy kipofozzák, megveszed, aztán 2hét múlva jössz hozzám mert előjönnek az összekókányolt hibák.
2012. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy két mondat elejére. A pécsi autóvásárt ne ugy képzeljétek el mint a mami aki kipakol és a vásár végével haza. Nem csak vásárnapokon van. Egy nagyonnagy placcon van ami fel van osztva és ott müködik X számú használtautókereskedő. Nekünk is onnan volt az elözö autónk. Hát...
2012. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Kiváncsi vagyok rá, de holnap Pest a cél és 4 autó.Ha nem lesz egyik sem nyertes lehet megnézem a pécsi vásárt :)
2012. jún. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!