Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdemes kimenni a használt...

Érdemes kimenni a használt autó piacra? Általában nagy a választék? Sok olyan autó van ott amit neten nem hirdetnek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 10:10
 1/4 anonim válasza:
Igen mindig lehet olyat találni amit nem hirdetnek neten mert idősebb személyek kinálják eladásra. Sokan vannak olyanok akiknek nincs net hozzáférésük és a régi klasszikus adás-vételben gondolkodnak.
2011. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

De ugye ilyen régi keleti csodákon és suzukikon kívül mást is lehet találni?

2011. ápr. 30. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet találni, de túl nagy durranásra ne számíts. Sok a kereskedő, a cigány, a nepper. Néhány magánszemély van, azok egy része (mivel idősebb fószer) keleti csoda (lada, wartburg, stb...) másik része agyonhajtott éppen hogy egyben van autó.


Kinézni (ha van időd) érdemes, mert veszteni nem lehet vele, de ne úgy menj, hogy hatalmas kínálatot fogsz tapasztalni. Az autópiac már nem az, ami régen volt (pont a net miatt sokan már nem járnak ki mert macera, plusz a net olcsóbb is).


Vannak olyan autók is, amik neten is és ott is vannak.

2011. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én kicsit csalódtam, mikor tavaly kimentem, elég nagy a pangás. kb 4-5 autót írtam fel, hazaérve 1 kivételével mind fenn volt a neten.
2011. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!