Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az a kipufogó ami...

Milyen az a kipufogó ami teljesítményben jobb mint a gyári, és még sem hangos?

Figyelt kérdés

Szeretném az autóm teljesítményét növelni.

Viszont mindenképp úgy szeretném, hogy halk, és szolíd maradjon. Nem szeretem a "májerkedő hülyegyerek" stílust, hogy minél hangosabb legyen meg pöfögjön.


Elvileg egy jobb kipufogórendszer növeli az autó teljesítményét csak azt nem tudom, hogy van-e, és hogyha igen, akkor milyen az a kipufogó ami úgy növeli az autó teljesítményét, hogy halk marad.



2012. jún. 23. 03:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, hiszen jó esélyel a gyárban is ilyen kipufogót tennének az autóra, ha a nagyob teljesítmény és ugyanilyen hang együtt járna, a hangtompító dobok áramlástani szempontból mind rossz hatással vannak a kipufogógázra
2012. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy BMW mérnök mondta: 'A gyárinál nincs jobb kipufogórendszer, csak hangosabb.'
2012. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 pagan ***** válasza:
egyetértek,csak esztétikailag jobb a hatás+nagyobb hangot eredményez,de semmi egyéb,komoly pénzekért persze biztos építenek neked egy olyan rendszert ami ütősebb,de gondolom nem költenél rá 100 ezreket,tegyél rá egy rozsdamentes hd racing dobot azt csá,jól néz ki,szép hangja van
2012. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Aki azt írja hogy ilyen nincs akkor az téved!

:)

Amit te keresel azt úgy hívják hogy gyorsító dob

és általában a középső dob és a felömlő közé szokták behegeszteni ha jól tudom.Ettől nem lessz visítós a kocsid,max egy hangyányival lesz fickósabb a hangja.

Vagy csinálhatod azt is hogy komplett kipufogó rendszert veszel hozzá ,természetesen ehhez már szakemberektől kell tanácsot kérned.

Üdv!

2012. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Veszel rá egy ál-katalizátort, a régit meg eladod. :D

Az is fogja a motort.

2012. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem sokat ér a hiperszuper gázgyorsító dob önmagában...
2012. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

///Mbela!

Mintha a sport dob is látványos lóerőkkel dobja fel a motort.

A kipufogó tunning az nagyon csekély részét húzza fel a motornak izomban.

2012. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ki beszélt itt sportdobról? A valamit érő kipu rendszer ott kezdődik, hogy 4-2-1 leömlő, és megfelelő átmérőjű egyenes cső, mindez a motor paraméterei alapjáűn méretezve, én erre gondoltam... egy normális ilyen sportkipufogó dobhat mondjuk 5-10%-ot
2012. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A gázgyorsító olyan parasztvakítás mint a ház, ha működne, csinálnék belőle örökmozgót. Ha gyorsítani akarod a gázt szűkítsd az átmérőt. :D

Homasitahuszároknak eladható.

HD dob a legalja, bármilyen kocsi is legyen az.


Méretezed, méretezteted, nem túl bonyolult egy szintig.


Amit sportdobként árulnak, belül perforált, üveggyapottal kitömött dob, egész sokat fog a hangon. Kipufogós legyártja.

2014. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Azt hiszed te vagy a nagy úriember te fa....opó. Ők nem hülyegyerek csak szeretik azt az extrém hangot ahogy én is.

És érdekli a gec.t hogy most le lesz minuszozva nagy nem de én nem tűröm az ilyen gay-eket

2021. máj. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!