Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogón mit kell átnézni egy...

Robogón mit kell átnézni egy 50KM-es út előtt amivel probléma lehet?

Figyelt kérdés
Fontos utam lenne és nem szeretnék lerobbanni. mit vigyek magammal és mit nézzék át? (gyertya,aksi, csavarhúzó, stb) és milyen utazósebességet vegyek fel amivel legjobban kímélhetem a motort?
2012. jún. 23. 04:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy 1 jól működő robogónak nagy távolság lenne 50Km.Nézd meg a gumi nyomást,világítást,üzemanyagot.Hány ccm a motor? Mert az sem mindegy az "utazó sebességedhez"!
2012. jún. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légszűrőre is ránézhet, más meg csak nem hullik szét...
2012. jún. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy tartalék gertyát és hozzá gyertyakulcsot betehetsz. Abból gond biztosan nem lesz. De nekem már volt olyan hogy pár km-t futott gyertya gondolt egyet és nem adott szikrát :/

(látszólag semmi baja nem volt persze)

2012. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50 kilométer az lóxarse! Nyélgázon ki kéne bírnia ennek a többszörösét is.
2012. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hy!

Én egy útszéli szervizes vagyok mert használt robogókkal közlekedem.

szerintem ha 50-nel mész persze nem mérföldben akkor nem nyírod a robogót.

Én amiket magammal szoktam vinni:

villáskulcskészlet,imbuszkulcskészlet,egy állítható villáskulcs,harapófogó,benzincső,gyorskötöző,zsinor,plusz adalék olaj,gyertya kulcs,gyertya,régebben vittem magammal visszacsapószelepet pluszba de a lapkát kicseréltem karbonra azóta nem is volt vele problémám.Szoktam vinni még egy rongyot is,csavarhúzókészletet.

Robbantál már le a robogóddal hogy ezt kérdezed?Mert amíg nem addig ne is aggódj csak annyi hogy normálisan használd a robit és ne nyírjad.

Indulás elött tankolj,töltsed fel az aksit ha kell.

Milyen robogód van ?

Üdv!

2012. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy jó tanácsom!

Nyugodtan kapjál föl egy fényvisszaverős mellényt azt a zöldet.

Én már köszönhetem az életem a mellénynek!

Minden jót!

2012. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Nem robbantam még le de mivel nem vagyok egy nagy motorszakértő, azért kérdeztem. Amúgy kibírta az utat szerencsére, bár az önindítóval nem indult reggel szóval be kellett rúgni.2002-es Malaguti F12 robogóm van egyébként, nem rég vettem és ezért nem tudom mennyire megbízható.
2012. jún. 26. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Malaguti F12-vel még szép, hogy bírta, jó gépek, ha nem vigyáznak rájuk, ennyit illik bírniuk.
2012. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!