Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy zajlik egy elsősegély...

Hogy zajlik egy elsősegély vizsga? Egy ember be megy a terembe egy vizsganapon, elmondja, megmutassa amit kell és ennyi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2 max 3 ember van bent. bemész kihúzod amit majd elkell mondanod. van A és B verzió, ha az A-t nem tudod jön a B. először újra kell élesztened és utána mondod a kártyát
2012. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

* mutatja

igen, de ezen felül is kérdezhetnek tőled bármit.

2012. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettesével szólítanak embereket. Akivel szólítanak, az a társad. Bementek, köszöntök, majd megmutatjátok egymáson a stabil oldalfekvést, aztán a jól ismert műanyagbabán kell megmutatni az újraélesztést. Végül még kérdeznek tőled két elméleti kérdést. Ha minden rendben, kapsz egy kis kártyát, amire rá van írva, hogy sikeres elsősegély vizsgát tettél.
2012. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én adtam egy 5ezrest a mentősnek, mert aznap nem értem rá. Átmentem, bár vizsgám nem is volt.
2012. jún. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kisslaca válasza:
Újra kell élesztened egy nagyon kövér hölgyet! (persze csak játékból)Szájból-szájba lélegeztetés,stb...Nagyon durva,szerintem ne menj el!!!
2012. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Közbe már levizsgáztam! :)
2012. jún. 30. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!