Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota avensis wagon 2. 0...

Buggy kérdése:

Toyota avensis wagon 2. 0 d4-d alapjaraton allohelyzetben fekpedal pumpalasakor felvillan a kezifek visszajelzo lampa es bekemenyedik a fek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#Toyota #vakuum pumpa
2012. jún. 23. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
kevés benne most a fékolaj,illetve a kopott tárcsafékbetétek miatt alacsony a szint,
2012. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerelo szetszedte, fekbetek, fekek tokeletesek, fekolaj szint is.
2012. jún. 23. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen jó ideje (szerintem mióta megvan azaz 4 éve) nyugodtan járhatsz vele, nem lesz semmi gond. Kevés a vákum alapjáraton.
2012. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi, nekem is erre tippelt a szerelom, de o javasolta, h. hivjam fel a toyota szervizt. Szerintem ott meg tuti kitalalnak, hogy csereljunk ki mident. :-/

En csak attol felek, hogy bekemenyedik a fek, aztan nem tudok fekezni. De miert nincs vakuum? Szokhet vhol? Tipus hiba egyebkent?

2012. jún. 25. 09:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok autónál van ilyen vagy hasonló fékprobléma de normális használat közben fel sem tűnik. Az az igazság, hogy nem vagyok Toyota márkaszervizes, az fix, hogy az enyém ilyen, de nem izgulok azon, hogy egyszer elmenne a fék.

Lehet csak egy takarítás kellene és már eltűnne. Most hogy jobban beszélünk róla, lehet hogy a közeljövőbe (2 héten belül) átnézem a sajátot, ha találok valamit jelzek!

2012. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke, varom, hogy nalad kiderul-e vmi. Ma elvittem egy ismeros szerelohoz, aki japan kocsikat javit. Szerinte nem kell foglalkozni vele, mert valoszinu, hogy alul van meretezve a vakuum tartaly, vagy a vakuumszivattyu nem annyira eros, hogy alapjaraton eleg vakumotot termeljen. Egy masik szervizest is megkerdeztem, szerinte elektronikai hiba is lehet, de a mukodest nem befolyasolja. Remelem. Mint minden no en is hajlamos vagyok parazni, meg kepzelodok is. :-)
2012. jún. 26. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!