Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen módon tudok folytást...

Milyen módon tudok folytást rakni egy robogóba?

Figyelt kérdés
hosszabb utakra mennék, és nem akarom széthajtani, most 80 körül megy, elég lenne 60-al ha menne, de olyasmi folytást akarok bele, amit könnyedén ki tudok iktatni! tippek? piaggio nrg mc2-ről van szó.
2012. jún. 25. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

"nem akarom széthajtani"


Hát akkor figyelni kell a km órát és 60-nál ne húzd tovább.

2012. jún. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ezt akkor úgy kell csinálni, hogy mikor az óra átlépi a 60-at akkor a bal kezeddel rácsapsz a jobbra!
2012. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Fojtás. Pontos j-vel, ha kérhetem.

Egyébként egyszerű dolgod van: az NRG-ken van gyári, beépített fojtás, ráadásul változtatható, hogy hol "tiltson le". A jobb kezednél van egy forgófogantyú, annak a tekerésével lehet szabályozni. Szépen, nyugodtan forgatod addig, amíg a sebességmérőn a 60-as számot látod és utána nem forgatod tovább. Így a motor nem megy többet 60-nál és ha kell, egy mozdulattal kiiktatható: teljesen magad felé fordítod a fogantyút, aztán megy majd gyorsabban is. Ennyire egyszerű.

Nem tudom, mondták-e már ezt neked, de ha nem, most súgok valamit. Tudod, a régi nagy motorosok szokták mondani ezt egymás között, ez amolyan titokféle, amit az amatőrök nem tudnak. A gázkar nem kétállású kapcsoló, a teljesen visszaengedett és a tövig odahúzott állása közt fokozatmentesen lehet tekergetni és akkor is használható. Próbáld ki, hátha sikerül.

2012. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi:) azt nár próbáltam, de sose jön össze, mert ha egy bizonyos szintig húzom akkor megy 40-el ha annál picit is tovább akkor egyből ugrik 70-el!
2012. jún. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!