Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 mennyire rozsdásodik?

Kazsemestor kérdése:

BMW E39 mennyire rozsdásodik?

Figyelt kérdés
Sziasztok!E39 vásárlásában gondolkodom,kb '97-es évjáratban,mennyire problémásak ezek rozsda szempontból?

2012. jún. 25. 11:53
 1/2 anonim válasza:
nekem e36-van, ugyanolyan évjárat, de szerintem ott hajlamos rozsdásodni ahol a többi bömös. Általában ajtók alja, küszöb, ritkán diffi tartó konzol... Télen folyamatosan lenyomatom a kocsit magasnyomásuval hogy a só ne tegye tönkre a kasztnit. Nem nagy összeg. Sürün szoktam böngészni a mobile.de honlapot. A pár hírdetésnél amik olcsók azoknál érdemes szétnézni a képeknél.
2012. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy az e39 touringok csomagtér ajtajánál ez tipushiba mivel a nyitható hátsó ablak miatt az eső megáll és ... ez ugye elkezd rozsdásodni és végigfolyik ami ugye jobban rozsdásodik és ... ... De persze ezt nem úgy kell értelmezni, hogy ma esett az eső holnap tiszta rozsda a kocsi :D
2014. dec. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!