Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hátsó sárvédőívek belső...

Katona laci kérdése:

A hátsó sárvédőívek belső peremén a lemezek átlapolása kinyilt-e? Ezt hogy kell megnézni? Honann tudom ha kinyílt és egyáltalán mi aza lemezek átlapolása? állitoalg ha nincs megfelőlen kezelve nagoyn gyorsan rozsdásodik az autó?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 14:15
 1/1 SJoe ***** válasza:

Üdv! Még nem hallottam ezt a kifejezést, de csak egyre tudok

gondolni: Ha leveszed bármelyik kereket (vagy csak benézel mögé), láthatod, hogy a sárvédő gyakorlatilag hajtogatott

lemezekből áll, melyek akárcsak a cserepek, átfedik egymást! A rohadófélben lévő sárvédőn itt rozsdakiverődést

találhatsz,később meg már mállik, kilyukad. Érdemes még időben alvázvédővel lekezelni! Egyesek szerint a tél beállta előtt hasznos fáradt olajjal befújni, mert védi az

alvázat a sós latyaktól, bár ezt még nem próbáltam!

2012. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!