Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo matizba gyárilag van...

Daewoo matizba gyárilag van csipogó ha felkapcsolt világítással kinyitom a vezető oldali ajtót?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 18:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Közben túrtam egy ilyet:

[link]


De nem sikerült bennem megtalálni a keresett alkatrészt, pedig legalább azt jó lenne tudni hogy a kis speaker hol a fenébe van helyileg :/

Suzukiba középen van valahol asszem, de ebbe fogalmam sincs hogy hol lehet.


Előző tulaj amúgy valami nagy elektronikai zseni lehetett, gyárilag manuális ablakemelős az autó, de előre elektromos van befaragva. Tagnap lekaptam az ajtókárpitot, hát a látvány az ledöbbentett... Ezután elgondolkodtam rajta hogy biztosíték egyáltalán van-e az elektromos ablakemelőnél? Vagy csak direktbe be van kötve azt jóvanaz...


Amúgy esetleg az utastérben lévő biztosítéktábláról (merthogy van a motortérben is jónéhány biztosíték) esetleg egy magyar nyelvű leírást tud valaki? Hogy melyik biztosíték mi.

Mert a kocsihoz egyári kézikönyv sincs persze meg...

2012. jún. 26. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!