Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olcsóbb Pesten a jogosít...

Finalman kérdése:

Miért olcsóbb Pesten a jogosítvány megszerzése, mint Győrben vagy más hol?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy pl. én győri vagyok most szeretném lerakni az A1 jogsit, de azért borsos ára van és a Pestieket nézve nagyot csodálkoztam. Míg Győrben a legolcsóbb tandíj is 75.000Ft volt addig Pesten 45.000Ft! Ez miért van?

Légyszíves kíméljetek az ostoba szövegekkel! Köszönöm az értelmes válaszadóknak!

16/f



2012. jún. 26. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert Győrben a tényleges árat írják ki, pesten meg a 45e alapdíjra jön egy rakat egyéb költség, mint pl. a "kötelezően választandó" plusz órák, stb.
2012. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert Bp-en sokkal nagyobb a konkurencia, és sokkal jobban lenyomták az árakat, hogy meg tudjanak élni. Nem kell rögtön átverésen gondolkozni. A gépjármú-oktatás (általában) nem egy top-szakma. (szakoktató)
2012. jún. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Nem csak ez, általában minden olcsóbb Pesten néhány százalékkal, mint egy vidéki megyeszékhelyen.
2012. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
A konkurencia miatt van az egész. Én Kiskunhalason raktam le a B-s jogsit. 30 kötelező óra, 3000Ft/óra. Első (akciós) csoport 2500/óra... Öcsém Újpesten csinálta a jogsit. Neki 2000 Ft/óra alatti összeg volt a díj!
2012. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jah azt még hozzá szeretném tenni hogy 2001 ben az M kategóriás jogsim 14 évesen volt 35000.- ft

16 évesen az A1 volt 62 ezer ft tehát 45 ezeré nincs A1 . :) az A1 et is 2003 ban csináltam ..


F/25


Lemaradt bocsi! :)))

2012. jún. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!