Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon szeretnék simsonozni...

Nagyon szeretnék simsonozni hogy győzzem meg apát hogy vegyen egyet mert nem akar? (12,5/fiu)

Figyelt kérdés
lécci segitsetek hogy győzzem megés ne azt irjátok hogy ilyenkor biciklizzek haverom yz 85 össévelis mentem már azon megtanitott de apa nem vesz :( mármint simsont

2012. jún. 27. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 :Vegyél magadnak

2 :Csináld meg rá a jogsit, aztán akkor próbáld rávenni hogy vegyen (persze ehhez még várnod kell)

2,5: Ha megvan rá a jogsi, de nem vesz neked akkor vegyél magadnak.



Szóval akár el is kezdheted gyűjteni rá a pénzt.

2012. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Apa nemakar sittrekerülni,ha átmeny a nyakadon egy autó.
2012. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Apának már ígyis elég sok pénzébe vagy,nemhiányzik neki hogy naponta sírjál még benzinpénzért is XDDDd
2012. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtanulsz helyesen írni akkor biztosan vesz majd...
2012. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjél el a jogsira gyűjteni.

Mire 14 leszel kb össze jön rá egy része.

Nem értem 12 évesen öcsém nekem egy bmx-em volt és örültem neki hogy van. Ráérsz még motorozni ne türelmetlenkedj előtted van még az élet meg vagy 80év hogy összeszedj egy motort. Nekem se vett senki motort soha. És már nem is tudom hanyadikat nyövöm. Amúgy meg nem olcsó egy simson. Szerintem egy régi yamahát olcsóbban lehet venni.

2012. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
A simson úgyis egy rakás szar. 12 évesen nem hiszem h értesz a szereléséhez. Igenis biciklizz szépen, azzal elesel, felkelsz, de egy motorral ugyanebbe belehalsz. 12 évesen fel nem fogom mit sírsz, én is örültem h biciklim volt akkoriban, a mai 12 évesek meg nem birnak magukkal. Hová fajul a világ. Jóhogy autót nem kérsz baszod..
2012. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi :)
2012. jún. 27. 21:36
 8/10 anonim válasza:

Én július 2-án kezdem a tanfolyamot, de apámnak alapból ott van a derbi robogója egy elég erős blokkal. :D

Apád azért nem vesz neked motort, mert az sem 2 forint, ahhoz hogy vezesd jogsi kell, az megint 56ezer forint, és még fiatal is vagy hozzá. 15/F

2012. jún. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SeoToX válasza:
Hmm, itt egy kismotor jogsi 80,000 Ft...
2012. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1.@nyád a szar nem a simson 2.itt mindenki sír aztán megkap mindent ezért nem is vigyázz rá 3.12 évesen még a F@szát se tudja verni és már motorozni akar 4. így is sok hülye van az utakon nem kell még több 5. remélem nem kapod meg
2012. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!