Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csúsztatott kuplunggal mennyit...

Csúsztatott kuplunggal mennyit eszik az autó?

Figyelt kérdés
Érdekelne, ilyenkor magas vagy alacsony a fogyasztás?
2012. jún. 27. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
1 kuplungtárcsa/100km. Ez több lesz, mint a benzin.
2012. jún. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első hozzászólónak nagyon is igaza van.

Amúgy meg köztes a fogyasztás.

2012. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magas. Mivel az üzemanyag csak kis része fordítódik az autó mozgatására, a többi része hővé alakul a kuplungtárcsán.
2012. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb. 1 tanknyit, ennyi idő alatt megrokkan a kuplung...

Hogy ezzel meddig jutnál, azt nem tudom..

2012. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell leszedni a fejemet, nem az volt a kérdés, hogy mennyire tesz jót neki. Parkolni így szoktam, ha megeszem a tárcsát, ha nem.
2012. jún. 27. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Parkolni úgy is kell. Menet közben meg nem csúsztatod, és nem parkolgatsz egésznap, tehát szerintem mindegy mennyivel eszik többet.


Egyébként attól függ milyen fordulaton jár a motor mikor csúsztatod, de minimális mennyiségű üzemanyaggal eszik többet az alatt a 2perc alatt amíg beparkolsz.

2012. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nem tudom mi tart 2 percbe a parkolásba.

a beállás orral balra-jobbra kb. 15 másodperc, a tolatás balra jobbra nem tart tovább fél percnél, a párhuzamos tart egy kicsit tovább, de az sem olyan hosszú, 1 perc alatt le lehet zavarni.

a kérdéshez pedig, a kuplungtárcsának nem tesz jót, a fogyasztás nem növekszik nagy mértékben, max egy picit, mert mentem egyser olyan trabantal(1.1) amibe kegyetlenül csuszott a kuplung, de nem fogyasztott irtó sokat

2012. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A két perc, egy saccperkábé volt.
2012. jún. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!