Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda octavia vagy Opel...

Skoda octavia vagy Opel Vectra C Cosmo? Specifikációjuk azonos, pusztán a megbízhatóságra vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vectra C messze jobb mint az Octavia megbízhatóság és fenntartás szempontjából is, most biztos rám nyomják a "piros kezet", de ez van ja és ne Cosmo-t vegyél, hanem GTS Elegance-ot, benzinesbe, ez az én tippem neked
2012. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Benzines csak 1.4 - 1.6 ig kíméli a pénztárcád,ami az üzemanyagot illeti. Viszont egy 1.9 benzines már sok lenne.

Sok szempontból előnyösebb a benzin,de én mégis dízelnél maradok.

2012. jún. 29. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:
oké a döntés a tiéd csak azért írtam mert 1,6 volt és 12l evett pedig kicsi volt a motor most 2,2 benzinem van 7,3l eszik vegyesben a dízel eszik vagy 6,6l és a szervízelése jóval drágább
2012. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a Vectra és az Octavia nem egy kategória.

Viszont Vectrát 1.8 alatt sose vegyél, de 1.8-ból is inkább a z18xer jelzésüt ami 140 ló az pont ideális. Ha túl kicsi a motor akkor többet is tud fogyasztani! Ja és opelnál nincs 1.9 benzin csak dízel, de ez már csak formaság!

Szerintem Vectra!

2012. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!