Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Tiszta olaj...

Tibor215321 kérdése:

Mi lehet a baj? Tiszta olaj az autó motorja és 3-4km megtétele után feltűnően melegszik és büdös égett szagot érezni?

Figyelt kérdés
2001-es Seat Cordoba Stelláról van szó. olajtartály feltöltésénél nem folyt ki az olaj nem tudom mitől olajos folyamatosan a motor rész. kontárok kezébe nem akarom adni a szerelőm meg elköltözött addig is idegesít járt valaki így?
2012. jún. 28. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a mercivel jártam úgy hogy az olajteknő megrepedt és folyamatosan csöpögött az olaj. Tiszta olaj volt minden és ugyanezt a jelenséget produkálta, a büdös szagot és a gyors felmelegedést. Valahogy nézesd meg!
2012. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ott olyan szerelő aki nem kontár, ha kicsit megkéri az árát olcsóbban megúszod, mintha elkopna valami a motorban, akkor aztán lehet fizetni orrvérzésig.
2012. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd át a szelepfedél csavarjait,szeretnek ám lelazulni...
2012. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahol tömítés mehetett el, ez a jelenség csak azért veszélyes, mert a motorolaj rácsöpög a forró kipufogóra -> büdös szag, de ez csak egy dolog, mert az ki is gyulladhat..

Milyen megyében laksz, hátha ismerek ott jó szerelőt? ;)

2012. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jún. 29. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!