Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatok a Lada...

Mik a tapasztalatok a Lada 1500-el?

Figyelt kérdés
Jobban szeretem a régi autókat, Trabant, Golf II, Wartburg, Lada, és majd pár év múlva ilyenekbe gondolkodnék, kis távokra kell majd, nagy városban nem használnám

2012. jún. 29. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Jó kis gép, hátsóhajtás atom, nekem volt 2 is, de azért a fogysztás nem a legjobb. Nézz olyat, amibe gázrendszer van. Feleannyiba kerül az üzemanyag. Meg nem árt ha tudod hogy néz ki egy villáskulcs meg egy csavarhúzó, ha nem csak Ladád, de bármilyen régi autód is van.
2012. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
30 éve is elavult volt, nem nagyon tudnék épkézláb érvet felhozni mellette.
2012. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pagan ***** válasza:
45%
ladát ne vegyél,több szól ellene mint ami mellette,első a fogyasztás ami elég magas,második hogy hátsó kerekes,télen az nem bejövős,csak ökörködni,de aki nem tud az könnyen árokban végzi,trabant négyütemű jó,golf is jó,wartburg nekem is nagy szerelmem,én arra voksolnék,persze ott is a négyüteműre
2012. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
a golf2 kilóg a sorból, de prattikussági szempontól én azt vennék, trabant wartburg már most is halott ötlet, nem még pár év múlva, az már csak veteránozásra ilyenekre jó... a lada mellett a csapatás szól egyedül, de ha ez nem érdekel akkor egy szívódízel kettesgolf, kanadáig megse áll...
2012. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig ladám van 1,3-as . Szerintem egy megbízható autó, soha nem robbantam le vele sehol,még a legnagyobb melegben araszolva sem. Eljárok vele 7,5-9 literrel de ha tolom neki megeszi a 11 . Sokan mondják hogy nagyon sokat fogyaszt , az én tapasztalatom az hogy ha rendben van tartva a kis motorja akkor azt nagyon meghálálja. Kis hengerfej optimalizálással nagyon klassz motor válik belőle és ezt ne tuningként értsd hanem hogy lekerekítik az éleket és a recés égésteret polírozzák hogy sima legyen meg stb. Az enyém még gyári, most került bele egy német "gyári méretű" vezérműtengely de iszonyú ereje van, soha nem gondoltam volna hogy ennyi múlik egy tengely kialakításán . Nekem is inkább a régi autók jönnek be köztük a lada legjobban. Télen ha megcsúszol könnyebben irányíthatod mint egy első kerekest fékezés közben =D .Jól alakítható a motorja,egy kis varázslással a gyáriból 300ccm-el nagyobb motort lehet csinálni (gondolom olvastál már róla). Igaz hogy én szerszámos ládát cipelek magammal kulcsokkal meg pót fékbetétekkel(és egy pót munkahenger) mert az után gyártottak egy sz.ok kap egy kis port és beragad de mondom cserben még nem hagyott! Ellenérv hogy nincs légkondi,de hát jobb szeretem a természetet mint a mesterséges intelligenciát :).
2012. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1200 ladavál 20 évig semmi gond enm volt, egyszer 40 fokfa a hüttővizzel volt valami de ezan kivül semmi, jégen csomagtartóba: cementeszsák, v trakorellensúly,...

csapatni meg a legjobb :D

2012. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ladát, első autónak szeretnék, majd Golf II-t 1.8GTI-t, a Ladát pedig megtartanám, a légkondi nem is hiányozna, nem szeretem, inkább a pillangóablak ( már ha jól mondom )
2012. jún. 29. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:
igen jól mondod, viszont én inkább megcsinálnám teli ablakosra! A pillangóablakot nagyon könnyen ki lehet nyitni kívülről ha zárva van
2012. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!