Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6 os golfom van a DSG váltomba...

6 os golfom van a DSG váltomban az olajat mikor kell cserélni? Jelenleg 115. 000km van az autóban és nem volt még csere. Illetve ez mennyibe kerül stb.

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100 ezer km-ként kell cserélni. Azt nem tudom mennyibe kerül pontosan, de ez egy olyan költség, ami mindenképp kell, a váltócsere hidd el sokkal többe fáj :)
2012. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hazudj nincs neked 6-os golfod. És nem neked van DSG váltód hanem az autónak. Te max. 15 éves lehetsz az írásmódodból. Nézem a mentalistát engem nem versz át.
2012. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel külföldi a kocsi, ezért a szervízkönyve is küföldi, de nagyjából azt vettem ki belőlle, hogy az első 60.000km után már cserélnikell. Amikor a motor még hideg akkor egy kicsit rángat, de utánnna amikor bemelegszik akkor már hibátlan, ilyet még nem csinált. EGY szervizes ismerősöm azt mondta hoyg 7 liter olaj van benne, de ebből csak 4 jön le a cserénél az is 24.000ft körül van, ennyit tudok róla.
2012. jún. 30. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100.000 ezer km, ha használtan vetted, akkor meg cseréld, le mert kitudja az előző tulaj mikor cserélte le, én lecserélném most a biztonság kedvéért és akkor tudnám, hogy 100 ezer km ig nem lesz rá gondom.
2016. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!