Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt 50 2002-03 megálja...

Yamaha dt 50 2002-03 megálja a helyét kemény terepen is?

Figyelt kérdés
vélemény rola? Tapasztalat?15 éves srácnak jó tanulómotornak 2,5 évre nem lesz gyenge ha már 2 honapot simsonozott? nem unja meg a 12 lovat? végsebessége? gyorsulása milyen? más tapasztalat? irj le mindent amit tudsz tóla köszi :)

2012. júl. 1. 03:23
 1/5 A kérdező kommentje:
ja meg nagy sárbol kijön? nagyobb meredekebb emelkedön nem fuladozik nagyon rosz földes sáross utakat erdöt bbir? persze nem siratva hanem ugy birja? mármint nem sirtatva
2012. júl. 1. 03:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 50ccm-től ne várj túl sokat.

Tanuló motornak tuti jó,de aa simson mégjobb ,mert azzal nem csak menni tanul meg vele :)

2012. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
125dt az esetleg ér valamit de ezek az 50cm3 zajos tücskök csak aszfaltra és alföldre jók esetleg nekem van egy minarelli am6-os endurom a vége óra szerint az 80-85km/h elöl 12-es hátul 56-os lánckerékkel gyorsulása az jobb mint egy simsoné (az enduro 600cm3 környékén kezdődik)
2012. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és 2,5 évig nem unja meg?
2012. júl. 1. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kétkerekűt soha sem ehet megunni!!!

Hogy kategóriát akar e váltani? Az elképzelhető mert azért egy nagyobb motor sokkal jobb,kevesebb a probléma vele és erősebbek is.Szerintem nem muszáj egyből a nagymotort a segge alá tenni,szal elöbb tanuljon picivel motorozni és ha megérett hozzá akkor vagy lecseréli magától nagyobbra vagy vesz magának egyet,vagy alá is teheted ha ennyi felesleges pénzed van.

Minden jót!

2012. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!