Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit eszik egy Toyota...

Mennyit eszik egy Toyota Supra MK4! 100 on? 1993 – 3000 cm³ – 180 kW (245 LE) és a toyota supra 3. 0 turbo menyit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 08:46
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
na koszike :) ezert jarok en ide hogy osszanak nekem tobb eszet ;) kajak koszonom :) ha veszek is pl egy Civic et akl masikat mar nemfogok venni :) de azert jo otlet :) koszike mindent :)
2012. júl. 1. 21:22
 22/31 anonim ***** válasza:
szerintem egyik kocsit se vedd meg, majd ha benő eetleg egy kicsit a fejed lágya, mert itt elég sok sületlenséget összehordtál, vagy csak direkt Trollkodsz
2012. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

Hát szerintem Te vagy hülyíted a népet,vagy nem való neked autó!


Megkérdezed,hogy egy 3ezres turbós Supra mennyit eszik?8-9liter körül?

Ha egyhelyben áll majdnem eszik annyit...Egy ismerősömnek van egy gyári állapotúja fogyastás mérővel és egy komolyabb gázadásnál a 35-t beveri(Szerintünk ennyi a max amit képes mutatni).Ráadásul,ha jól olvastam akkor Te most készülsz lerakni a jogosítvány és egy 250lóerós autóval akarsz indítani?Nem lesz az sok?

A tuning ötleteidről meg pffúúúú...Megveszel egy 10-15éves autót belenyomsz egy 200ezres hangtechnikát és szétesik az autó...Az ülésekről meg nem is beszélek!:D


Szerintem gondolkodj el,hogy veszel egy régi,de nevesített autót,amit összetörsz,otthon pár haverral kijavítod és megint csapatod tovább.Gyakorolsz egy pár évet,szerzel némi pénzt egy új autóra és megveszed.

2012. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
baz+ ha azt akarod hogy kevesett egyen akkor vegyél 1,1 es suzukit..
2012. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
így van, Suzukit, vagy egy jó kis Hondát. Én hét évig nyúztam egy 1.5 VTEC motoros (115LE) Civicet, azalatt belepörgött kb 170e km, Átlag 6l-ből megállt, hosszú úton még ezalatt. Azóta is azt a napot bánom mikor eladtam... :(
2013. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 roli96 ***** válasza:
Tudna valaki linkelni nekem mert egy 1996 os 3.0 l-es toyota supra mk4 est twin turbóst keresek de sehol nem találok bal kormányosat.
2014. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Egy toyota supranal senki nem nezu a fogyasztast ugyan is magyar papirosat talan talasz 5 darabot es 5milla alatt nem igen adnak plusz a 2 jayZ motorok rohadt jok vigab fel lehet huzkodni par 100 lora vagy akar 1000 fole,plusz a fent tartasa rohadt draga lesz mert japanbol kapasz inkabb hozza alkatreszt es egy olyan 20 millat lazan ra lehet kolteni es akkor kapsz egy olyan szuprat ami pl van a halalos iramban 1-be egy ilyen autonak itthon max az utak az ellensegei a renorok meg ha utanad is mennek ugy raksz egy 3ikat es eltunnek a tukorben persze ehhez vezetni is tudni kell :)
2014. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 phoenix25 ***** válasza:

Akinek suprat vesz az nem a fogyasztassal foglalkozik :)

Ehez az Autohoz nincs hasonlo!!

Ez egyszerüen tökeletes!

2014. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 roli96 ***** válasza:

Így van

egyépként a twin turbós az 7-8 litert eszik

de az is nyeli ha taposod bár nem annyira mint a non turbós mert az 15-20 litert is benyelhet.

egyépként nem tud valaki egy twin turbós mk4 et ami nem jobb kormányos? :D

én 6,5 m ért láttam eggyet de a jobb kormányos csak 2 m alatt van szóval csak van olcsóbb

2014. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
él még a kérdező? vagy már az első körnél a fára tekeredett,azért kíváncsi lennék mi történt vele ennyi idő után.
2015. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!