Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hagyatékból rámmaradt toyota...

Hagyatékból rámmaradt toyota suprám jobb kormányos sajnos, lehetséges balkormányossá alakítani? Körülbelül mennyibe kerülne (Kezdő sofőr vagyok! )?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Minden papírral együtt többe kerülne, mint az autó!


Add el ha nem mered vezetni!

2012. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nagyon fura az a baj...még 1 tapasztalt rutinos sofőrnek is fura lenne szerintem nemhogy nekem aki 1 hónapja kapott jogsit és eddig keményen a 1990es golfal ment...

ezért szeretném balkormányossá alakíttatni.

2012. jún. 4. 21:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Milyen supra? MK hanyas?

MK1: [link]

MK2: [link]

MK3: [link]

MK4: [link]

Egyébként meg lehet oldani az átalakítást csak kell hozzá balkormányos műszerfal és balkormányos kormánymű.

2012. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem szorulsz rá nagyon a pénzre akkor szerintem ne add el. Később megbánod majd amikor már rutinosabb leszel, hogy egy ilyen bitang autót elengedtél.
2012. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mindent lehet - csak akarni kell.

Meg persze kifizetni tudni.

Gondolom feltűnt,hogy egy pl. 93-as balkormányos cca. 4x annyiba kerül mint a jobbos társai ... (már ha látsz ilyet,mert ritka mint a fehér holló)

Kezdő sofőrnek giga-mega nagy falat bármelyik,semmiképp nem ajánlom egyiket sem.

Vezess pár százezret (a fokozatosság elvét betartva) 70-150 lovas autókat aztán beleülhetsz egy közel 300 pacis fenevadba.

A saját érdekedben csak úgy mint a miénkben.

Szerintem legalábbis.

2012. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg lehet oldani az átalakítást csak kell hozzá balkormányos műszerfal és balkormányos kormánymű."


Aztán már csak a pedálsort kell átrakni (köztük a fékkel, ami a legnagyobb falat), no meg a műszerfal szinte összes vezetékét át kell alakítani, meg még néhány apróság...

:D

2012. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazad van, azt kihagytam... Egyébként ha eladja akkor 95% valószínűséggel drift autó lesz belőle. Ha gyári állapotú akkor kár lenne érte.
2012. jún. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha MK1, engem lehet hogy érdekelne.
2012. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

mk4...


Voltam 1 szakinál és szerinte ha minden jólmegyakkor 800-1,5m között lenne az átalakítás


Inkább megtartom mert eladni nem fogom mivel a jobb kormányos sajnos olcsón megy...800.000-900.000 ért nem fogom odaadni...ennyibe 1990es bmw-t nem találni...


Új lökhárítót kapott a supra...mostmár büszkén mondom,hogy patika állapot!

2012. jún. 5. 15:44
 10/15 anonim ***** válasza:
De ez a 800 ezres átalakítás zsír új cuccokból történne, nem? Bontottból azért olcsóbb lenne.
2012. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!