Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fémtetős cabriók...

Milyen fémtetős cabriók vannak 800 000 és 1 millió között?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék majd venni, ami fémtetős, 4 személyes, nem túl öreg, max 5 éves, és valami jobb féle márka, mondjuk Peugeot vagy Audi, BMW. Vannak ilyenek ennyi pénzért? Mert már egy csomót kerestem, de azok mind öregek meg csúnyák, és nekem jó kell. Szerintetek ha mindenáron ilyet akarok, inkább gyűjtsek még, vagy érdemes olcsóbbat venni 1 milla körül?

2012. júl. 1. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezekből választhatsz /pill.


[link]


Szerintem vegyél vissza az igényekből, vagy spórolj még kicsit, mert ez kb. egy kommersz családi kistalicska ára.

2012. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Inkább még spórolok, de rossz és csúnya kocsival nem akarok járkálni, főleg mert üzletkötős munkám van, most kezdtem el, és elég bénán venné ki magát, hogyha rossz kocsival mászkálnék.

Amúgy amit mutattál, az törött, azért került ennyibe.

2012. júl. 1. 17:44
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha én üzletkötő lehetnék, én sem engedném meg magamnak, hogy egy páréves kabriónál gyengébb autóba üljek.

Tudom, hogy töröttek, max. 1 millió határt jelöltél meg, azért a pénzért ebből lehet válogatni.

2012. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A fenébe :(

Hát mindegy, ennél még a buszozás is jobb, mint a szégyenkezés, hogy csak ennyire futotta, úgyhogy akkor inkább várok még, és félreteszek. Meg a jogsit is meg kéne már csinálni XD

2012. júl. 1. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a "max. 5 éves" kritériumot dobd és talán találsz valami megoldást. A Peugeot volt az első a 2000-es évek elején aki a CC-kel az elektromotorosan behajtható tetőt újra divatba hozta. BMW-nek tudtommal soha nem volt keménytetős autója, Audiban is csak a TT-hez létezik utángyártott keménytető - de az nem az igazi. Az SLK Mercihez volt még ilyen, de azt meg más okok miatt nem tudnám jó szívvel ajánlani. Japán gyártóknak is voltak targatetős megoldásai, de az olyan, hogy otthon a garázsban vagy valahol a csomagtartóban tudod tárolni a tetőt és kézzel tudod feltenni, nem épp a legelegánsabb módszer és ezek az autók csak 2 személyesek voltak.

Peugeot 206 CC-ből már 1,5 M körül kapsz szép példányokat és szerintem a te problémádra ez a legmegfelelőbb megoldás. Viszont csak elvben négy személyes, hátra ne nagyon akarj beültetni senkit. Esetleg még a Nissan Micra C+C, de az még drágább és még kissebb.

Vagy a keménytetőt adod fel (a vászontetős megoldások sem olyan rosszak ám) és vehetsz egy Citroen C3 Plurielt vagy Mitsubishi Colt Cabriot.

2012. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Peugeot 206 CC-je van a vezetőmnek, és mondta, hogy év végén eladja nekem ha akarom, csak most elromlott, bár megjavíttatta, de így nem biztos, hogy megvenném, mert nem először romlik már el. Mondjuk azért kipróbálnám a hátsó ülését, mert nem tűnt túl nagynak és kényelmesnek. De mindenképpen fémtetőset akarok, csak olyat, ami a csomagtartóba teszi be, ha lehúzom. Nem tetszik a vászontetős, csúnya is, meg biztos könnyen beszakad.
2012. júl. 1. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát hacsak nem akarsz ráülni a vászonra akkor nem szakad be az sem :D Alapvető időjárási elemekkel (szél, eső, napsütés) jópár évig bírnia kell a vászontetőnek is, de cseréje sem olyan drága (mondjuk úgy, hogy jóval olcsóbb, mint egy elromló elektromos tető cseréje).

Különben egy alkudozást megérhet az a 206 CC, csak úgy vedd, hogy egy nagyszervízt rögtön kalkulálj be az elején.

2012. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4-5 milka alatt ne is nagyon akarj kabriot venni, pláne ne 5 éveset...


206-os keménytetősünk pedig volt, elöl jópofa de hátra egy anorexiás diáklány sem fér be fekve.


A gyakorlatban a nagyméretű kabriokat kivéve (pl. BMW 6-os kabrio, Merci E klass ,stb...) minden cabrio 2 személyes, a hátsó ülés max. a csomagoknak jó...

2012. júl. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1-1.2 környékén szép BMW E46-okat lehet kapni, nem kabrió, de én ezt venném ennyiből.
2012. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Renault megane 2 cc ez is kemény tetős kabrio,de ez is jóval többe kerül,mint amit szánsz rá pedig ezek talán a legolcsóbbak!
2012. júl. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!