Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a baromi sok fekvőrendőr...

Mi ez a baromi sok fekvőrendőr az Arena plázában? Titeket is idegesít?

Figyelt kérdés
A napokban rengeteg új fekvőrendőr került az Arena pláza parkolójába. Az 1-es szinten DUPLA fekvőrendőrök, kb negyed méterre egymástól 2, de tettek a parkolókhoz, ahol be kell hajtani, de még a parkolóhelyekhez is, ahol vonal választja el, még azt is teli fekvőrendőrözték. Mi ez a baromság??? Titeket is idegesit? És baromi magas. Sportautóval egyszerűen iszonyatos rajtuk átmenni, tök könnyen leér az alja. Mi a francot képzelnek ezek?

2012. júl. 2. 01:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szóval mi a franc ez az egész? Mi indokolja? Volt ott valami baleset, vagy mi?
2012. júl. 2. 02:05
 2/12 anonim válasza:
45%

1.Azért vannak hogy ne menj gyorsan mert akár baleset veszélyes is lehet

2.Fiu agy Lány vagy?:D

2012. júl. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mint irtam most a napokban került oda töménytelen mennyiségű fekvőrendőr. És baromi magasak. Azelőtt sem száguldozott ott senki, nem értem mi értelme ennek.


22/F

2012. júl. 2. 02:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Ráadásul pont a parkolóhelyekhez is tettek. Oda miért? H ne lehessen gyorsan be vagy kiállni?
2012. júl. 2. 02:37
 5/12 anonim válasza:
szerintem azért mert vannak olyan "barmok"(remélem te nem vagy olyan)akik úgy parkolnak hogy egyszerre 2 parkolósávot is el foglalnak gondolom ezért
2012. júl. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Mi a francot képzelnek ezek?"


Nem vagy köteles bemenni a parkolójukba!

:D


Amúgy tényleg sok volt a barom aki ment mint az ökör!

2012. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezektől is lehet még két parkolóhelyet foglalni, hisz vizszintesen tették oda őket. AAmúgy a 2. szinten szoktak úgy menni mint az állatok, és oda nem került fekvőrendőr, az bejáratnál, meg a kijáratnál, meg az 1-es szintet tették tele, ahol azelőtt sem ment senki sem gyorsan, mert volt fekvőrendőr. Amúgy nem, nem szoktam gyorsan menni. De ezt akkor is bosszantónak tartom.
2012. júl. 2. 14:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Na el is vették őket. A bejárattól, meg a kijáratnál is. A P1 szinten méég nem voltam. Biztos mások is panaszkodtak rá. Láttam olyan autót, amelyiknek leszakaft tőle a kipufugója, mert nem minusz 10 km-mel ment át.
2012. júl. 9. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:
A P1-es szint még mindig tele van ezekkel és egyszerűen tűrhetetlen! Egy parkólóban szerintem amúgy se szokott senki, vagy legalábbis a legtöbben gyorsan hajtani, na meg az előző kisebb méretű fekvőrendőrőknél is mindenki lassított, nem értem mi értelme van ennek, meg főleg ennyi... az autónk alját már kb. szétszedte ez a sok xar... gratulálok annak az okosnak aki kitalálta ezt. El se merem képzelni, mi lenne, ha egy még jobb alacsony autóval mennék le oda... pff, feljelenteném őket.
2012. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen autód van egyébként?
2012. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!