Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez a baromi sok fekvőrendőr...

Mi ez a baromi sok fekvőrendőr az Arena plázában? Titeket is idegesít?

Figyelt kérdés
A napokban rengeteg új fekvőrendőr került az Arena pláza parkolójába. Az 1-es szinten DUPLA fekvőrendőrök, kb negyed méterre egymástól 2, de tettek a parkolókhoz, ahol be kell hajtani, de még a parkolóhelyekhez is, ahol vonal választja el, még azt is teli fekvőrendőrözték. Mi ez a baromság??? Titeket is idegesit? És baromi magas. Sportautóval egyszerűen iszonyatos rajtuk átmenni, tök könnyen leér az alja. Mi a francot képzelnek ezek?

2012. júl. 2. 01:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mercedes CLK, sport kiadású. Szóval gondolhatod mennyire marhajó. Hét elején pont le is ért az alja mikor ott mentem, hogy a franc essen beléjük. Persze mikor tudok, mindig a P2-re megyek, de ha 9 után van ott dolgom, csak a P1 van nyitva. Legközelebb ha ott vagyok, szólok az ott lévő parkolóőröknek, hogy kihez lehet fordulni. De megnéztem milyen csavarral vannak rögzítve. Egyik éjjel bemegyek és felszedem az egészet.
2012. nov. 22. 09:25
 12/12 anonim ***** válasza:
:D Hát nagyon igazad van, mi az aréna pláza valamilyen elérhetőségén fogunk "beszólni" nekik... Ezen a sok xaron még a leglassabban se lehet átmenni...
2012. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!