Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újpest Autósiskola. Mi a...

Yeya kérdése:

Újpest Autósiskola. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most megyek beíratkozni.

Melyik oktatót ajánlátok a vezetésre?

Olyan kéne aki türelmes, és nem akar kikezdeni fiatal lánnyal ( ha már nem lehet nőt választanom,mert mondjuk már mással vezet) Kösziii!



2012. júl. 2. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem elég drága. Elmélet 25e, gyakorlat 66e, orvosi vizsgálat 6900, eü konzultáció 6e, eü vizsga 6500, forgalmi vizsgadíj 12e, kresz vizsgadíj 4600. az összesen jó sok. + még rájön vagy a tejpénz, vagy a + órák, mert a 30 óra, amiből egy óra 45perc, tehát össz 20 óra, nem fogsz tudni megtanulni vezetni, még annyira sem, hogy átmenjél a forgalmi vizsgán!
2012. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Türelmes oktató? :)

Szerintem ha van női oktató azt lemerem fogadni hogy sokkal rosszabb mint egy férfi oktató.

Beszéld ezt meg az autósiskola fönökével hogy te választani szeretnél oktatót.Ha ennyire finnyás vagy az oktatók miatt akkor viszont tovább fog tartani míg lerakod a sulit mert általában a jobb oktatóknak kevés az idejük és akkor heti egy vagy két alkalommal be kell érned.

Én pasi vagyok ,mindenből elsőre átmentem a keleti környékén tanultam.Nem tagadom nagyon rossz kapcsolatom volt az oktatommal mert szivattuk egymást,én őt azzal hogy egyesben kinyomott kuplung nélkül ráindítottam ő meg azzal hogy elvitt a leg ge cibb helyekre amit tuti hogy megszívod aztán ordibált mint az állat ha valami nem tetszett neki :) de nem tagadom az idiótának köszönhetően megtanultam vezetni.

Ja és még valami ha ki kezdenek veled akkor nem muszáj hagynod magad!Tanuld meg kezelni a helyzetet!

2012. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én náluk voltam, a KRESZ jó volt, a vezetés szar. Citroen Picassoval nyomultam valami Józseffel, de hozzá még véletlenül se menj. Aki tartja az órát(ha még ő tartja) egy Hyundai Accentel van, nah ő a legjobb, már most foglald le.
2012. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!