Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jelenleg h7es xenonom van. Ha...

Jelenleg h7es xenonom van. Ha kiakarom cserélni az izzót h1esre, akkor egész szettet kell vennem trafóval, vagy elég izzót vennem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 3. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

komám te nagyobb hülye vagy mint 3 bakter.....

h7 re nem tudsz betenni h1est :D

2012. júl. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
komám azt értem, de ha rendelni akarok dayline lámpát, tudod az a ledsoros, abba h1es kell. na de most van xenon szettem, csak h7es. elég ha csak izzót veszek vagy kell újra trafó is, szal szett?
2012. júl. 4. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:

menetfényre gondolsz???

a csomagba benn van a hozzá való cucc

a sima tompított égőhöz semmi köze.....

de majd szerelő v villanyszerelő beköti neked

első voltam :D

2012. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem úgy értem. most alap lámpám van, abba a tompítottban van xenon(H7). szóval van xenon szettem, de h7es. de ha rendelnék egy ilyen dayline lámpát, aminek a tompítottja H1-es, akkor csak izzót kell vennem(H1), hogy azt xenonozzam be, vagy egész szettet, amiben trafó is van? szóval nem akarok szettet venni csak izzót, ha meglehet úgy oldani :D
2012. júl. 4. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

ez vmi furcsa cucc lehet, emrt a h1 tiszta más mint a h7

(pl. a jack dugót se az usb portba dugod be....:P)

2012. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogd már fel, hogy komplett másik fényszórót akar venni az ember!!!
2012. júl. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha ilyenfajta lámpát veszel és abba h1-es izzó van de neked h7-es xenon izzód van akkor vagy az van, hogy veszel egy ugyanolyan lámpát h1-es foglalattal kialakítással vagy veszel egy komplett h1-es xenon szettet. üdv!
2012. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!