Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Octavia II 1.4 (75 vagy...

Skoda Octavia II 1.4 (75 vagy 80 LE-s nem tudom pontosan) amit 2004-től kezdtek el gyártani milyen autó?

Figyelt kérdés
Milyen a fogyasztása, menetdinamikája, megbízhatósága, fenntarthatósága, alkatrész árak? Tapasztalatokat szeretnék nem fejből kipattant leíró-lenéző kijelentéseket a kicsi motor miatt. 20 éves vagyok és egy ilyen autót akarok venni magamnak. Az éves futásteljesítménye biztos nem lesz több 10 000 km-nél és kímélni fogom nem hajtani mint egy elvetemült autóversenyző.
2012. júl. 4. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Napkiraly ***** válasza:
1,9 tdi-ről tudok csak beszélni, jól megy, nagy beltér,,nagy csomagtér, a fogyasztása magas, presztizsértéke kevesebb már. Az biztos hogy mindent ott lehet hagyni a lámpánál
2012. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BudSpencer ***** válasza:

Saját tapasztalat:

Nem egy erőgép ez tény, de aki nem száguldozni akar, annak elég amit tud.

Fogyasztása nálam 6-7 között van.

2005-ös az enyém, de a kopóalkatrészeken kívűl még semmit nem kellett cserélni.

Alkatrészárak szerintem nem húzósak.


Mindent egybeszámítva, én nem bántam meg, hogy az 1.4 mellett döntöttem. Amire nekem kell, arra bőven elég.

2012. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem 1.6-ot vegyél, az 1.4már gyenge ahhoz az autóhoz, egy fabiába még talán elég.
2012. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1.4 nagyon gyenge egy ekkora kaszniba de még szerintem az 1.6is 1.9 vagy 2.0TDI-be érdemes gondolkodni vagy 1.8TFSI vagy 2.0TFSI.
2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!