Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El mernétek indulni robogóval...

El mernétek indulni robogóval hosszabb távra?

Figyelt kérdés
Olyan 150 km-re utaznék, de még nem nem mentek ilyen messzire vele. Műszakilag egyébként teljesen rendben van a robogó, megbízom benne, de nem tudom, hogy szoktak-e ilyen távokat megtenni robogóval egy huzamban.
2012. júl. 5. 11:41
 1/5 pagan ***** válasza:
persze hogy el,lehet hogy kicsit fájós háttal szállsz le majd,de miért ne:)
2012. júl. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mennék én is. Persze nem biztos hogy odaérnék de miért ne? max ha bekrepál belökném az árokba és stoppolnék
2012. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha az a robogó egy kis 50-es, ami 50-60-nál nem megy többet, azzal elég kellemetlenül fogod érezni magad főutakon, ahol 100 felett mennek, de ha nincs más, én nekiállnék. Végül is 150 km nem annyira hatalmas táv
2012. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van a robogó akkor bírja az is a nagy távokat.Leginkább az ember a befolyásoló tényező.Kis köbcenti,alacsony utazósebesség,kicsi súly,kicsi kerekek...egyszerűen kényelmetlen hosszú távon.Ezeket a kis seggrakétákat rövidtávra és legfőképpen városi forgalomra tervezték.
2012. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira sok az. 45-50kmenként megálltok pihenni mert te is elülöd magad meg a gépnek is hűlni kell kicsit, 15-20 perc aztán mehet a menet :)

Én 1x voltam csak 140km-re (oda-vissza) mondhatni egyhuzamban mentem mert akkor a vizsgaigazolásomért motoroztam ennyit, bementem, kiadták ( 15 perc) aztán már tötyögtem is haza :) (simson :D tavaly augusztusban)

2012. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!