Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G-vel lenne egy...

Opel Astra G-vel lenne egy kis probléma én nem értek hozzá, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

10 éves Opel Astra g-re tettem szert, aminek van néhány olyan hibája amit még nem sikerült megoldani,hátha tudtok nekem segíteni. Elnézést, ha értelmetlenül irom le a hibát, az annak tudható be hogy a szerelő (internettel nem rendelkező unokaöcsém) telefonon diktálta nekem. Tehát:az autó vészüzemmódban működteti egyszerre a klímaventillátort és a sima hűtővizventillátort is, nem a motor check kontroll lámpa világít, hanem a hűtőrendszer visszajelző (sárga) lámpa.Ventillátor vezérlő zárlat nincs.

A másik probléma: a jobb oldali visszapillantó tükör sérült volt,kábele el volt tépve .Most a kábelek vissza lettek kötve gyári állapotba, a biztosíték jó, mégsem működik belülről.Esetleg a relé száma?


2012. júl. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Tükör lehet, hogy azért nem működik, mert rossz a kapcsoló.

Van egy műsor a Discovery-n a címe Autókereskedők ott, ilyen jellegű problémákat oldanak meg. Nézd meg! Sok sikert

2012. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a ventilátor vészüzem jobban érdekelne, hogy mit jelent.. Gyújtás ráadáskor már elindul, vagy lassan pörög csak vagy?? A tükröt megnézem holnapra, kapcs rajzon, de nem hinném hogy relé.. ha megtudok valamit még írok!
2012. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg nézd meg a hütő víz szintet, hogy van e benne víz.

de az is lehet hogy egy jeladó miatt hűt állandóan.

2012. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok még pontosat írni sajnos a kocsiról, mert nem volt alkalmam a 'szerelővel' beszélni ma már, de holnap mindenképp leellenőrzöm a fent említetteket és írok:)
2012. júl. 6. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!