Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa mustang 2011. októberben...

Jawa mustang 2011. októberben vettünk egy jawa mustang-ot Működött több mint két hónapig. De utána leált mindent átnéztünk de nem ment egy gyertyacsere megoldotta a problémát. Ezután kiverte mind két égőt és a gyertya is meghalt?

Figyelt kérdés
Azóta vagy 6 gyertyát megölt.Azóta új kondi megszakító. Gyárilag 8vos trafó van benne de most egy 6 voltosra cseréltem de így is maximum 15 percet lehet vele motorozni mert kinyírja a gyertyákat. Ha kicserélném 8 voltos trafóra megoldaná problémát?

2012. júl. 5. 20:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ja és brisk gyertyát használok
2012. júl. 6. 13:23
 12/17 A kérdező kommentje:
kimegyek gyönyörű szikra van 6 percig motoroztam aztán semmi szikra és tűzforró gyertya szerintetek?
2012. júl. 6. 15:21
 13/17 A kérdező kommentje:
és a trafó bemelegedett 6 perc motorozás után
2012. júl. 6. 16:11
 14/17 anonim ***** válasza:

Idegesíthetlek egy picit ? A gyári használati utasítást nézd át , vannak benne hibatáblázatok megoldással , tünettel. Egyébként vegyél egy 6!!! voltos trafót meg pipakábelt (méterre árulják 4-500 ft-ért) , az is lehet zárlatos , újrakábelezés se árt , és nem drága ha magad csinálod :) sok szerencsét :)ha használt trafót veszel 6voltosat , kábeleket újat vegyél .

Használt cuccal 3-4 ezerből kijön (ha te csinálod)

Új cuccal 5-6 ezer. (ha te csinálod szintén)

Szervízben nem tudom mennyi :D

2012. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja és hiába cseh gyertya a brisk , nem jó fajta , NGK-t használj vagy eredetileg hozzá való (gépkönyvben leírt:)

PAL N8-at vagy N8Y gyertyát , az a baj hogy már régen nem árulják , de veterán börzén rá lehet akadni :)

Én az eredeti Isolator-t ajánlom tehát nem a szürke írásost mer' az hamisítvány , hanem a zöld írásosat :)

Egyébként 225-ös hőértékű gyertyát rakj bele , NE SIMSON GYERTYÁT ! Annak 260 a hőértéke :)

Sok sikert ! :)

2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönjük a válaszokat :)
2012. júl. 13. 17:01
 17/17 anonim válasza:

A brisk egy kalap szar és az enyémbe 12V trafót tettem!

Az enyém megbízható és 70-75 km/h megy de az 60ccm!

Én M14-175 gyertyát használok.

2012. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!