Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Sepia Robogó fogyasztás?!

Suzuki Sepia Robogó fogyasztás?!

Figyelt kérdés

Adott egy Suzy Sepia kávédaráló. Minden működik rajta, úgy vettem. Indul is, aránylag jól, de nem elég jól! nem is ez a bajom, hanem a fogyasztása. Eléggé sokat eszik, kb ennyit még a 125-ös seggrakétám sem eszik. A 25-ös "kagivával" bátran elindultam egy közeli városba, fél literrel, hogy ott majd megtankolok. Nos, erre nem mondhatnám el, mert ha van még benne másfél, 2 liter, akkor is "nehezen" indulok el! :) Ezzel mit lehet csinálni, vagy mi lehet az oka? Esetleg aki szerelt már ilyet, egy részletes leírást adhatna. Csak mert ilyet még nem szedtem szét, azt sem tudom hogy mi-merre-hány méter. Az alap dolgok, amik megtalálhatóak egy 2T motoron, az oké. Fékek, karbi, talán gyújtás az oké, de robin, többhöz nem könyítok! :)


Meg van mellékesen egy másik problémám is. 40 környékén olyan mintha elfogyna az ereje, vagy elszökne. Ezzel lehet valamit csinálni? Nem régiben lett felújjítva, azóta beletettem úgy 150 kilcsit!


Segítségeteket előre is köszi! :)



2012. júl. 5. 20:10
 1/1 anonim válasza:
2 ,5 liter 100 km -re ,ezek a tipusok nem mennek 40-50 nél gyorsabban
2015. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!