Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy 1.6-os...

Gaby7 kérdése:

Szeretnék venni egy 1.6-os opel astra F-et. Mennyi ennek az autónak a reális ára?

Figyelt kérdés
Olyan 500 ezer Ft-ot szánnék az autóvásárlásra.Szerintetek jó választás? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 7. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyiért már egész jó állapotút kaphatsz ebből.
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
500 ezerért nem is biztos h ilyet vennék..
2012. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én sem, de egy laikusnak, aki egyszerű, megbízható, olcsó, olcsón fenntartható, megkímélt autót akar ennyi pénzért, akár jó döntés is lehet.
2012. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, esetleg tudtok más autót ajánlani ilyen árban?
2012. júl. 7. 13:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyiért jóval újabb Suzukit kapsz, az sokkal megbízhatóbb, csak arra figyelj, hogy ne rohadjon (ha az Astra mellett döntesz, azt is alaposan nézd át).
2012. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pont jó árat lőttél ki :D

Nekem is ilyen autóm van 99-es 1.6l 8v 75Le sedan. Szerintem egész jól megy. 20-25fokos emelkedőn sorra előzöm vele az autókat. Lehet az Audi BMW.... Nagyon bírja és elég pörgős autó. És 7,5-nél többet soha nem evett akárhogy nyomtam neki. Ponyvás utánfutót is remekül elcibálja mindenhova. Eddig leghosszabb út amit mentem vele kisebb megállásokkal 1600km volt. És azt is simán bírta. Szerintem jó választás. De figyelni kell a kerékjárati ívekre hátul meg a tankajtó környékére.

2012. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. Ezt azért talán nem kellene... :))
2012. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ennyiért egy nagyon jó 3-as golfot is kapsz, ugyanúgy van belőle 1,6-os 101 lovas, jó felszereltséggel. A kérdés az, hogy az 500 ezer átíratással együtt vagy azt csak a vételár. Például ez szerintem nagyon jó autó:

[link]


Az Astra sem rossz kocsi, nekem is az van, de ha most vennék akkor csak Golfot. Audit, Bmwt, Mercedest szerintem nem érdemes venni ennyi pénzért, mert a nagy motor és a név miatt egy vagyonba kerül a fenntartás. Az alkatrész is drágább hozzá.

2012. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Túrórudi" mond csak mire mondtad ezt? :O Ha ez az igazság akkor miért titkoljam? Ha az előzésre gondolsz akkor lehet hihetetlen de tényleg így van. Ha valaki balf@sz és nem tudja hogy kell felmenni egy hegyre azzal nem tudok mit tenni. Itt lakom a Balaton parton és hát elég sok szerencsétlen sofőrt látok és sajnos ebbe minden típusú beletartozik. Főleg ilyen nagy melegben.
2012. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy egy suzukis jobban siet, mint egy béemvés, nincs ezzel semmi gond, én ezt sosem veszem kihívásnak.

De ha ebből a a suzukis messzemenő következtetéseket von le, azzal csak kinevetteti magát.

(A tipusokat ki-ki behelyettesítheti más hasonlóval.)

2012. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!