Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 18 éves fiúnak első...

Egy 18 éves fiúnak első autónak megéri venni egy Trabant 1.1-t? Mennyi lenne a reális ára egy üzemképes viszonylag jó állapotú ilyen autónak?

Figyelt kérdés
A fiú akiről szó van, nem kell félreérteni azt, hogy kezdő jogsis... Gyerekkorától fogva rajon az autókért, 12 évesen már vezetett autót... Szerintem nagyon vigyázna rá, ah lenne egy gyönyörű ilyen kicsikéje :D ... Ha ez az autó nem érné meg... milyet ajánlanátok ? Az ár 1-2 százezer forint.. első autónak ez is megtenné !
2011. szept. 10. 21:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Trabant??????No neeee!akkor már inkabb egy suzuki swift!mondjuk az én 1.kocsim toyota celica volt,2.0as 160loerös motorral!attol gyengebb mar nem is kéne!minek egy trabant??:D:D:D
2011. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Én nem égetném magam egy trabanttal, de szuzukival se.

Minimum renault, peugeot, opel....

2011. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
1-2 százezer forintirt első autó nagyon nagy csalódás lenne. Felejtsd is el szerintem. Pláne trabant... Égne szegény srác feje de nagyon.
2011. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Öcsémmel közösen vagy egy ilyenünk. Egész olcsó volt, a kevés helyen ahol van fém alig van rozsda, a kritikus helyeken viszont nincs, meg van 1-2 hibája amiktől a jövőhéten remélhetőleg végleg megszabadulunk. 80-ért meg vannak jó állapotúak is. Ha bírod a Trabikat akkor megéri. A váltó, kuplung az borzalmas azonkívül nekem más problémám nincs vele. Sokan tartják borzalmasnak nem is alaptalanul, de ettől még szerethető és nagy élmény is (persze ehhez a XXI. században lassan fanatizmus is kell) egy ilyen kis gép. Aki szerint meg égő.... hát azzal meg nem tudok mit csinálni, szerintem nem. Aki meg ez alapján ítél meg mások az meg.... no comment.
2011. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Gyerekkora óta rajong az autókért és trabantot akarsz venni neki? Ezt én sem tartom túl jó ötletnek, szerintem sokkal inkább rosszul érezné magát, minthogy örülne neki. Meg az 1-2 százezer.. Sajnos nekem is azt kell mondanom, hogy felejtsd el ezt a témát egyelőre, amíg több pénz lesz. Ha tényleg imádja az autókat, én nem vennék neki egy bontószökevényt, ami minden sarkon lerobban és állandóan szervizbe kell vinni.
2011. szept. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy gázos?!

[link]

Vagy egy dízelest esetleg ??

[link]

:p))

2011. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves TRABANTOT fikázók, Kíváncsi lennék arra, hogy egy ilyen trabant-ot is égőnek tartanátok e?


[link]


Vagy ezt?

[link]


És ez is trabant


[link]

2011. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Nagyon gáz mindeggyik.
2011. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 jamesbond válasza:
81%

Egyáltalán nem ciki egy 4 ütemű Trabi, de a VW Polo motoron és a váltón kívül alig van hozzá alkatrész. Alig 4 évig gyártották és a régi Trabival elég kevés dolog stimmel.

Én meggondolnám nagyon.

2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
2 ütemű szerintem sokkal jobb, a 4 ütemű nem az igazi. Ja és egy szép állapotú, vagy egy kiscsit egyedibb 2T trabi nem olyan egő mint pl. egy suzuki
2011. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!