Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra vagy BMW 318 i?...

Opel Vectra vagy BMW 318 i? Melyik a jobb autó összeségében?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 10:24
 1/4 pagan ***** válasza:
71%
nem túl pontos a kérdésed,a vectrából van a,b,c.A három modell köszönő viszonyban sincs egymással,ahogy nézem a bmw 318 ból is vannak régiek és újak,így nehéz választ adni,én opel mániás vagyok így a vectrára voksolok,tudom hogy a bmw az presztízs autó,minden hülyegyerek ilyennel próbál villogni,de engem épp ezért taszít,semmi baj a vectrákkal a közhiedelemmel ellentétben
2012. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mire kell, meg melyik szériából. Én BMW-s vagyok, de ha nem vagy elfogult a bmw-vel szemben inkább az opelt javasolnám. Bármelyik szériát hasonlítjuk össze, mondjuk e30-as bmw vs A vectra stb. a vectra tágasabb belül, szerintemolcsóbb az alkatrész stb. a bmw mellett a vezetési élmény, hátsókerékhajtás stb. szól leginkább
2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni. Csajozásra némi ökörködésre vagy családdal kirándulni esetleg melóba járni vele a világ végére. De ennyi erővel még egy terepjárót is betehettél volna de választási lehetőségnek.

Kb olyan a kérdésed mélysége mintha azt kérdeznéd Zongorát vagy szaxofont vegyél? Ezt mi nem tudjuk nem ismerünk egyénfüggő az autó mint a hangszer is. Amúgy mind a kettő strapabíró mind a kettőből lehet agyonhajszoltat meg megkíméltet is venni és ez még csak nem is a km-től függ igazán.

2012. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából már mindent leírtak előttem, de a lényeget kiemelném: az egyik elöl, a másik meg hátul kapar. Totál más világ a kettő...
2012. júl. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!