Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Át lehet alakítani endurot...

Át lehet alakítani endurot supermotová?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Enduro motoromat szeretném(Kawasaki KMX 125) átalakítani Supermotová,de nem teljesítményre meg ilyenek,hanem hangban és a kerekekre:).Nagyon tetszik a supermoto hangja és a viszonylag vastag kerekei.Kérdésem,hogy gondolom a hanghoz kipufogó kell,tehát a kipufogó és a kerék mennyibe lenne kb.?

2012. júl. 10. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem a kerekek gumival,fék tárcsákkal,lánc kerekekkel,lánccal olyan 100ezer magasságában van a kipuf.

a rezó kb:40-50ezer

a dob kb:15-30ezer

egy szóval 200ezer kb

2012. júl. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
annyiért veszel egy másikat szvsz
2012. júl. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor értem:).Akkor spórolok pénzt,eladom ezt a motort és próbálok venni egyet jövőre:).szerintetek 200-250ezerért max milyen supermoto-t lehet kapni?Ami viszonylag jó is az árához képest?
2012. júl. 10. 02:41
 4/9 anonim válasza:
tanácsot ezen a téren nem tudok adni, de miért váltod le ?
2012. júl. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert tetszenek a supermotok és szeretnék.egyet venni:).
2012. júl. 10. 07:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Mért szerinted a szupermoto miből van ha nem endúróból.

Ez olyan kérdés volt mint hogy egy terepjáróra lehet e tenni aszfaltgumit?? Nem vazze arra rá se megy sőt le is dobja magáról. :P

2012. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is azt kerdeztem...hanem hogy mennyibe kerulne,de kosz az okoskodo valaszt:).
2012. júl. 10. 14:50
 8/9 Tolmaten ***** válasza:
Szerintem neked az 1 henger 4 ütem hangja tetszik nem? Na olyat nem lehet 2T-ből kicsalni de néhány tízesért már lehet kapni szép SM szettet azt felrakod, meg talán kicseréled a hátsó felfüggesztést és már falhatod is a kanyarokat:) Remélem segítettem
2012. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
250 ezerért max egy 50-est kapsz, vagy egy világháborús széthajtott 125-öst. Nekem egy Derbi Senda Xtreme 50 SM-m van, nagyon jól megy, de azért kap majd tuningot. 80-as henyó (40 E), láncszett (1,5 E az első lánckerék, a többi részét passzolom), Dellorto 21-es karburátor (10-15 E), meg az eredeti dobot szétvágom és kiveszem belőle a folytást, itt a hőálló festéket kell fizetni (1,5 E) szóval kis pénzből nagy tuningot is lehet csinálni 215-ért vettem a motort, de lehet olcsóbban is találni, hogy 250-ből kijöjjön az egész
2017. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!